Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Most vettem 3 hónapos Ber&Go...

Most vettem 3 hónapos Ber&Go coletto márkájú babakocsit aminek a tolókarját nem tudom, hogy lehet úgy fordítani, hogy a Gyerkőcöm lásson engem. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem nem lehet átfordítani: lehajtod és beleteszed a mózest a sport csak előrefelé néz.

2014. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeséget írok, de szerintem a kupolát lehet valahogy átfordítani és így alakítható ki a mózeskosár jelleg, ahogy a honlapon is írják. De a Bergont nyugodtan felhívhatod, a számukat megtalálod az előző válaszoló általi linkben. Én is ott vettem a babakocsimat, de mire használatba került elfelejtettük, hogyan kell összecsukni, telefonon is szívesen elmagyarázták. De szerintem a csel a kupolánál lesz.
2014. jan. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!