Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Adbor Marsel tapasztalatok?...

Adbor Marsel tapasztalatok? Nem igazán találtam csak egy kettőt, azt is hogy lengyel.

Figyelt kérdés
Ma voltunk bababoltba, tologattam és nagyon beleszerettem! De érdekelnének tapasztalatok. Kérdeztem az eladót, hogy szokott-e vele baj lenni de nyílván nemet mondott, bár nem is vártam, hogy szidná majd. De édekelnének tapasztalatok.
2014. jan. 13. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk, 1 hónapig használtuk. Azóta próbálom is eladni, de sajnos nem valami kelendő...

Borzasztóan lötyög rajta a mózeskosár a gyerekkel együtt. Visszavittük érvényesíteni a garanciát, hogy valamit csináljanak vele, de nem tudnak, "ez ilyen". Azt nem várom meg, hogy lehuppanjon a mózes róla, ezért most egy használt, de jó minőségű abc desing mambát nyúzunk.

Van marseles ismerősünk, neki sem teljesen fix, a sportrészt a férje ráhegesztette a vázra, most így használják...

Külsőre jól néz ki, de hiába "közép kategóriás lengyel", akkor is csak lengyel sz*r marad :(

Megbántam, és a 90 ezer vételár után örülhetek, ha 50-et kisajtolok belőle.

2014. jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huu. Köszönöm. Sikerült lebeszélni, pedig nagyon tetszett! De hát ezek a hibák nem látszanak a bababoltba attól hogy kicsit tologatom.
2014. jan. 14. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem vettem ilyen babakocsit, mert nem tettszik, de egyre több eladót látok, szinte 50 százalékban ilyen eladó meg a többi lengyel fix kerekes babakocsi.
2017. jan. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!