Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nagy kerekű babakocsit keresek...

Nagy kerekű babakocsit keresek. De hol keressem? Újonnan sehol nem találtam, használtan is kevés van, ami jó lenne messze van, nem éri meg elmenni érte.

Figyelt kérdés

#babakocsi #nagy kerekű
2014. jan. 15. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönööm szépen! Ez pont olyan amilyet szeretnék! :)
2014. jan. 15. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Google képkeresőbe beírod, amit kiad megnézed milyen fajta és aszerint keresen. Nekünk giraffe club van, nagy kereke van. A kunert is elég nagy kerekű, a bergon is.
2014. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Bizotosan próbáltad,de jófogás expressz és apród.Én itt nézelődtem és találtam is megfizethető áron egy nagy kerekű,tök jó kocsit: Baby merc.Sokat használjuk buszon,távolságin,ahol nincs hely kinyitott kocsinak.Össze kell csukni.Ennél segítség nélkül meg tudom oldani nagyon pici babával is,mert a hozzá csatlakoztatható autós hordozót külön leveszem,kocsi könnyen csukódik és külön-külön fel tudom vinni.Viszont hátránya,hogy kisebb autó csomagterét elfoglalja,de buszra tényleg nagyon jó.Volt más fajtánk is,de ezzel kényelmesebb helyközis/távolságis buszon utazni.

2014. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk kunert silver van, barna színes karikás. Jó nagy kerekű. Nagyon szeretem.
2014. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Kunert Vip van. Én is nagyon szeretem. Nagy kerekes, stabil kocsi. A fiamnak kényelmes, és szerintem nagyon szép is.
2014. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyenünj van! 3 része van! Mózes,hordozó, sport. Praktikus, nagyon különleges! Nekem nem okoz problémát, hogy nem bogygós kerekei vannak!

2014. jan. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Mindegyiket megnéztem. Azt hiszem a kunert vip-et választjuk :)
2014. jan. 16. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!