Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakocsit használtan? Megéri?...

Babakocsit használtan? Megéri? Nem jártátok meg vele?

Figyelt kérdés

Vaterán, teszvesz stb, vettetek már? Milyen volt.

Szeretnék venni használtan, mert fele annyi, de mi van, ha hibás stb.

Milyen tapasztalataitok vannak?

Ja sport kocsit vennék, már ül a gyermekem.


2013. febr. 23. 17:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Én adok is, veszek is Vaterán!

Én most adtam el Vaterán a miénket, és 1-2 apróbb hibát leszámítva tökéletes volt!

Szerintem ki lehet fogni jókat! Ha a feltöltött képek alapján nem tudod eldönteni, akkor kérj még képet, és próbálj első körben a közelben keresni, hogy személyesen is meg tudd nézni! Ha látsz valamit ami nem volt feltüntetve a terméklapon, akkor egyszerűen nem veszed át, és kész! Ja, az értékeléseket is nézd meg, mert az alapján kaphatsz egy képet az eladóról! Ha sok a negatív értékelés,messziről kerüld el!

Én évek óta Vaterán veszek szinte mindent a kislányomnak, és eddig SOHA nem volt problémám semmivel! :)

Jó Vaterázást!

2013. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Nem vennék ott babakocsit. Azért ez elég drága dolog, és én ugyan nem jártam még meg semmivel (bár max. ruhákat vettem) a tesómat már többször átverték. Nekem nem az a bajom, hogy használt, hanem az, hogy látatlanban adok ki min. 20-30 e ft-ot.

Nálatok nincs bababörze? Én ott vettem a babakocsinkat használtam, mind a két gyerekemet kiszolgálta.

2013. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

mi is használtan vettük, jóval olcsóbban, és azon kívül, hogy a huzatát kicsit kiszívta a nap, semmi baja.

a közelben keresgélj, hogy meg tud nézni, ki tud próbálni, mielőtt kifizeted.

2013. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
22%
Nem vennék használtan babakocsit,ahogy gyerekülést sem,sőt ágyat sem,cipőt,fehérneműt sem.
2013. febr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Én használtan, látatlanban,képek alapján vettem nagyon jó állapotbanm meg a bababútort és a babakocsit is. Nem bántam meg. A bútor, mint az új, a babakocsi is nagyon szép, annyi hogy majd átmosom a huzatát mielőtt használni kezdjük.
2013. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Pedig sok olyan használt holmi van, ami tökéletes állapotban van, mert alig használták! Mi a babakocsinkat egyetlen szezont használtuk, kora tavasztól késő őszig, télen bent volt a házban, aztán a lányom többet nem akart beleülni, mert már motorral közlekedtünk, ezért adtam el!

Csak egy példa cipőre: tavaly ősszel vettem egy Salus átmeneti cipőt a lányomnak, kb. 10 alkalommal volt a lábán, jött a tél, csizmát hordunk, tavasszal már valószínű, hogy nem lesz rá jó.. tökéletes állapotban van!

Miért ne lehetne megvenni egy ilyet?

2013. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
40%
Én nem vennék,de attól még más megveszi nem? valaki használt ruhát nem venne,én veszek jó állapotú használt ruhát,de van pár dolog amit nem vennék amiket felsoroltam,ettől még más veheti.
2013. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nincs 40e ft-om, és úgy látom használtan kb fele annyiért lehetne babakocsit venni. De rizikós.

Amúgy szoktam vaterázni sok kisruhát vettem, meg magamnak is vásároltam már ruhát.

2013. febr. 23. 18:24
 9/26 A kérdező kommentje:

szóval más egy ruhát megvenni, de más egy babakocsit.

De úgy látom azért jók a tapasztalatok.

2013. febr. 23. 18:31
 10/26 anonim ***** válasza:
40%
Számomra más.
2013. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!