Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Segítség! Milyen babakocsit?

Segítség! Milyen babakocsit?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok veszve a babakocsik között, fogalmam sincs, melyiket vegyük meg, légyszi segítsetek!

Amit figyelembe kell/szeretnénk venni:

- jó sok lépcsőt kell másznom, mert nincs lift

- belváros (tehát nem a legjobbak az utak), a nagyszülők pedig szintén izgalmas terep környékén élnek

- gond van a gerincemmel, dolgozunk rajta folyamatosan, de a nagyon sok emelgetés nem tesz jót neki

- legyen bolygósítható a kereke

- legyen egybe a tolókarja

- ne legyen háromkerekű

- nem valószínű, hogy tömegközlekedni fogok, viszont az autóm nem kombi


kislányunk lesz, de nem kell feltétlenül lányos

mondanám, hogy az ár nem számít, de azért ne legyen 200 000 Ft-nál több újonnan


Nagyon, nagyon köszönöm a segítséget!


2014. jan. 16. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Quinny Senzz

Bevált falun, a belvárosban is. Kicsi, könnyű a váza, de Mózes, hordozó, sport része tágas, kényelmes.

Mérd le az ajtó szélességét a lépcsőházban!

Jártunk már úgy, hogy én befértem az ajtó, barátnőm nem a babakocsival!

2014. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sok lépcsőn való közlekedés meg a gerincproblémád miatt írnám a Bugaboo Cameleon vagy Frog-ot, de ezek árai újonnan jóval többre rúgnak, mint 200e Ft, úgyhogy nézz rá pölö a Baby Ace babakocsira ( [link] ezek mind lépcsőző babakocsik, és homokban is el tudod őket húzni (tolni már nem tudom, hogy megoldható-e).
2014. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

http://www.youtube.com/watch?v=Ili7Ehey9tE

Itt meg egy videó, csak hogy el tudd képzelni a lépcsőző funkciót (már ha nem ismered).

2014. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Cam,neonato?szerintem jo minoseg es nagy a valasztek.
2014. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én most espiro vectort vennék, ha újra vennék babakocsit, itt a környéken sokaknak van, tetszik.

Mindenképpen nagy kerekűt vegyél és az sem árt ha nem túl nehéz, mivel nincs lift.

Én úgy szoktam, hogy lépcsőztetem a babakocsit, mert a derekam nem bírta a cipelést. Elsőre fura lehet, de sokan csinálják. Ezt nagy kerékkel lehet a legjobban.

2014. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, hasonlóképpen lépcsőztetem a kocsit, csak az enyémnek nem lehet a kerekeit betolni a hátsó közé, de így is szuperül megy.

Amúgy kb fél éves kortól le is cserélhetitek majd egy még könnyebbre, de legyen annak is nagy kereke, hogy tudd lépcsőztetni.

2014. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!