Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyire szoktátok szorosra...

Mennyire szoktátok szorosra húzni az 5 pontos biztonsági övet?

Figyelt kérdés
Hisztizéskor lazítotok rajta vagy idővel megszokja?
2014. jan. 21. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amennyire lehet, nem engedtem rajta soha.
2014. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mármint a babakocsiban, vagy az autós ülésben.

Én a babakocsiban nem szoktam szorosra húzni, ki is szokott bújni belőle a karjával, de a kocsiba mindig a legszorosabbra húzom, de sajna van amikor ott is kibújik a kezével, pedig ez már a 3. ülése.

2014. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már csak autós ülése van. 6 éves. Pár napja kapta az ülést és eddig mindig szorosra húztam neki amennyire csak lehetett, kibújni nem tud, sőt még nagyon sokat mozogni sem. Hisztizés az minden esetben van amikor becsatolás után megszoríttom az öveit. Azt mondja bevág a lábai közé és kényelmetlen, de hát ez van akkor, majdhozzászokik.
2014. jan. 21. 16:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem milyen ülést vettetek, ami ilyen nagy gyerkőcnek való és belső öves? Én csak olyat látok még kisebb gyerekemnek is, ami csak az autó biztonsági ülésével köthető be...


Egyébként a kérdésre válaszolva, én sem lazítok rajta hiszti miatt. Csak úgy biztonságos, ha rendesen be van kötve, úgyhogy muszáj...

2014. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Britax Frontier 85-öt vettünk neki. Lehet használni booster-ként is de még a vállai felett vannak az övek addig az 5 pontossal csatoljuk be.
2014. jan. 21. 17:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Annyira húzom szorosra, hogy a kezem nyitott tenyérrel be tudjam "szuszakolni" a teste és az öv közé. Nem lazítok rajta.
2014. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nálatok gyakori a hisztizés beövezéskor, vagy már megszokták hogy mindig szorosra húzzátok az öveket?
2014. jan. 22. 00:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ritka a nyafogás miatta, szerintem megszokta, mert egyébként nagyon akaratos gyerkőc :)
2014. jan. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elvileg annyira kell, hogy az ökle beférjen a csatt előtt. Nem, nem lazítunk. Hisztizzen, csak baja ne legyen- Márpedig, ha rosszul van beállítva az öv, nem ér semmit. Akkor akár egy gumipókkal is odaláncolhatnám (sarkítva).
2014. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 SMILE'S ***** válasza:

Hány kg a gyerkőc?


18kg felett tilos az 5 pontos övet használni!!

A mellkasklipszet használjátok?

2014. jan. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!