Tapasztalatok a Neonato Energy babakocsiról? Nektek bejött?

Figyelt kérdés

Most vettem,még nem született meg a baba,de nagyon praktikusnak tűnik.Nem olyan kicsik a kerekek,fékezhetőek,bolygósítható az első 2ő,vázra tehető mózes és autóülés,esernyőre csukható a sportrésszel együtt is akár.

Tapasztalatok?

Ti szerettétek?


2014. febr. 9. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Kései válasz, de talán még hasznos lehet. Mi egyet örökölve kaptunk, 4 gyermeket becsülettel kiszolgált, a mienk az 5. Nekem egyedüli bajom vele az, hogy nehéz és nagy. Első emeletre kell fel-lecipelnem mindennap, és ezen téren embertelen egy darab. A huzata már megadta magát, itt-ott foszlik, kopottabb, de ezek lényegében esztétikai hibák, talán még egy ügyes kezű anyuka orvosolná is. (Bár 4 gyerek után ez is jó teljesítmény, hogy csak nálunk adta fel a harcot)

Tényleg praktikus, szívós darab. (Szuper a mózeskosara: sokáig elfér benne a baba, még forgolódni is tud) A hordozó is szuper, csak a huzata problémás. Engem viszont zavar, hogy mivel örökölt kocsi, ez meg az elkallódott. Sehol nem találok hozzá pótalkatrészt, póthuzatot.

Szóval mi mindenképpen váltani fogunk, mert nekünk nem kényelmes, annak ellenére, hogy jó minőségű kocsi. Inkább kertes házba ajánlom, jól bírja a terepet!

Szóval én azt mondom, hogy nem szeretem, mert nem az igényeimnek megfelelő kocsi, de cseppet sem rossz, sőt! Akinek nem akadály a súlya, illetve nagyobb autóban tudja szállítani, annak egy kényelmes, minden szempontból tökéletes választás lehet.

2014. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!