Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit válasszak...

Milyen babakocsit válasszak újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Augusztus elején jön a baba, majdnem biztosra mondta a doki, hogy fiú. Családi házban lakunk, nem kell vele lépcsőzni. Tömegközlekedni nem szoktunk, az esetek 99% -ban autóban szállítjuk majd. Sokat sétálok, a babát is gyakran viszem majd, boltba inkább nagyokba szoktunk menni. Ezek alapján van ötletetek merre induljak? Nézegettem a Graco grand tour deluxe-ot, de még élőben sosem láttam. Van még időm megvenni, inkább csak információt gyűjtök most, hogy miben érdemes gondolkodni. (ár, amiben gondolkodom használtan max 40.000 Ft)

2014. febr. 10. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak gyalogosan fogsz vele közlekedni akkor érdemes nagyobb, kényelmes kocsit venni nagy kerekekkel (a szuper utjaink és járdáink miatt), mózessel, sportrésszel külön, nem gond, h nehezebb. Nekem olyan van és nem bántam meg. Mi nem használtan vettük, mert nem találtam olyat ami jó lenne.
2014. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ti milyet vettetek?
2014. febr. 10. 12:50
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is ilyesmi helyre kellett,bár én helyközi buszjáraton is utazok vele.Baby merc típusút vettünk,használtan 20 ezerért,alig volt használva :-)

Van hozzá mózes és autós hordózó,sőt még pelenkázó táska is,ezenkívül esővédő és rovarháló.

Jó nagy kerekei vannak,egy hátránya van,hogy nem bolygósítható.Szerintem nem hátrány,de a férjem szerint az :-)

Buszra is jó,de csak össze csukva,mert egyébként szerintem nehéz szállítani(felénk össze kell csukni,ezért választottam olyat,miből külön ki tudom venni a babát és "félre tudom tenni" amíg a megállóban össze csukom,egyébként 60 cm széles,így a régi "egyajtós" buszokra is fel tudom tenni)

Tolókar fordítható,babának is kényelmes,mert nagyon jól rugózik.Olyan terepjárós,tökön-dinnyén elmentem vele(nagy hóban is jó volt,úgy,hogy nálunk nincs járda,csak egy szakasz földes út,a többi aszfaltos)

2014. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Megnéztem a kocsit és a Baby Merc Q7-nél már bolygósíthatók a kerekek. A tiétek váza strapabíró volt? Baba rendesen elfért benne? Olyan sok mindent írnak, amire figyelni kell. Első gyerek lesz és nyilván azt szeretném, hogy neki is jó legyen és én se szenvedjek a kezelésével, ha viszem valahova.
2014. febr. 10. 14:04
 5/12 A kérdező kommentje:
Utána olvastam a Baby Mercnek és nagyon sok a rossz tapasztalat, állítólag nehéz tolni. A Tako jumper x -et ismeri esetleg valaki,arról vélemény? Vagy az a Graco, amit a kérdésben is említek? Köszi mindenkinek, aki válaszol.
2014. febr. 10. 14:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk, nehéz de strapabíró és kényelmes.


[link]


Egyébként dunsztom sincs a babakocsi márkákról és nem is érdekelnek:-) Ami nekem jó azt veszem meg.

2014. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok a baby merc-es.Nekünk olyan alap stílusú van,aminek 4 egyforma nagy a kereke.

Nem tudom,biztosan van rossz tapasztalat is,de nekünk nagyon bevált,babának is kényelmes,jókat alszik benne.Stabil a váza is szerintem.

Nekem nem nehéz tolni,ellenben próbáltam hasonló kinézetű Touragoo-t(nem tudom,jól írtam-e) barátnőmnél,na azt nehezebb tolni is,nagyobb is,össze csukni is nehéz,így buszra sem tudnám felvinni.Mi ezeket néztük elsősorban.:-)

2014. febr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, az összes említett típust megnézem, rögzítem és amikor vásárlásra kerül a sor, akkor ezeket élőben is meg fogom nézni, aztán remélem valahol majd jön az isteni szikra:)
2014. febr. 11. 06:50
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves Nicola!


Abban igazad van, hogy nem a márka számít. Nem szeretnék semmilyen csodakocsit, csak valami olyat, ami biztonságos és a babának is és nekem is kényelmes. Érdekelnek a nem nagynevű kocsik is, viszont több oldalon próbálok véleményeket keresni és mindenkinek más a preferáltja.

2014. febr. 11. 07:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaj, semmi gondom nincs azokkal akik egy konkrét márkára esküsznek, csak szerintem egy nagy név is tud sz...t csinálni, illetve egy noname cég is jót (ahogy minden másban is). Ezert írtam, h én abban bízok amit látok, mindegy, h hívják:-)
2014. febr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!