Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezt a babakocsit néztem ki....

Ezt a babakocsit néztem ki. Mi a véleményetek róla? Nem vagyok biztos benne, hogy újszülöttnek jó.

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 6. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem írja, hogy teljesen vízszintesbe dönthető. De szerintem nézd meg élőben, lehet hogy le lehet teljesen is dönteni az ülés, és akkor jó újszülöttnek is (vagy be lehet állítani, alátámasztani valamivel, hogy jó legyen pici babának is).

Én a kerekei miatt nem venném meg, mivel számomra a hátsó kerekek túl kicsik, és itt nálunk minden kis butykában elakadna. Illetve én ragaszkodtam a mózeshez és ehhez nincs.

2012. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én azért nem venném meg, mert a kerekei túl kicsik, ezzel nehezebb terepen fene tudja, hogy boldogulsz. Van hozzá autósülés, de azt nem írja, hogy rászerelhető-e, bár gondolom, ezek így szoktak lenni, vagyis ha igen, akkor használható újszülöttnek. Nem írja azt sem, hogy hány fokozatban dönthető a támla, teljesen vízszintesig vagy sem, ezek fontosak, hogy újszülöttet bele lehet-e tenni. De az autósülésbe biztosan (én biztos nem használnám autóba azt az ülést, inkább a babakocsira találták csak ki.)

Ha van lehetőséged, próbáld ki előbb boltban, ha nem lenne nekem, akkor nem venném meg.

2012. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Így külön nem írja, hogy vízszintesig dönthető, szóval szerintem nem az (mármint a háttámla).

- Ideális tömegközlekedőknek is, mert a Ambra újszülött babakocsi súlya nagyon kedvező.

Chipolino Ambra babakocsi jellemzői:

- 3 pozícióban dönthető háttámla

[link]

Ezeket itt olvastam. Mindenképp menj el, nézd meg élőben, próbáld ki, hogy nektek megfelel-e.

Amúgy nekem személy szerint nem tetszik, de nem tudom megmondani miért.

2012. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem sem volt vízszintesig dönthető babakocsim, mózesben sétáltattam pár hónapos koráig. Ha nem ilyen kocsit veszel, hanem tipikus újszülöttnek valót, akkor azzal meg az lesz a gáz, hogy pár hónap múlva úgyis le kell cserélned egy "sportosabbra".
2012. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jaj nem mózesben, hanem hordozóban...
2012. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

A mózes nem kell, nyári gyerek lesz, a nagylányom is nyári, csak porosodott a mózes:)

Rárakható a hordozó, az biztos.

A kerék nekem is gyanús egy kicsit, de ha jó a rugózása, akkor nem gond.

Most olvasgatom, hogy rövid a tolókarja, belerúg az ember a kerekekbe, én meg 175 cm vagyok...

2012. jan. 6. 20:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy nem venném meg.Egy újszülöttnek kell a mózes rész,ehhez meg csak hordozó van.Ami hosszú távon biztos hogy nem kényelmes a babának.Mondhat akárki akármit nem hinném hogy jót tesz a gerincének.Nekem még ingyen se kéne.De ez az én véleményem.
2012. jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem KELL a mózes, a lényeg a vízszintes felület. Nyáron nincs szükség mózesre, télen meg már nagy hozzá a baba. Egyre kevésbé tetszik...
2012. jan. 6. 21:03
 9/12 A kérdező kommentje:
Attól én is rosszul vagyok, amikor valaki a hordozóban sétáltatja szegény gyereket.
2012. jan. 6. 21:04
 10/12 anonim ***** válasza:
A tolókar sem átfordítható. Egy pici babánál elég fontos, hogy a szemével meg tudja keresni az anyukáját. Lehet, hogy másfél évesen már szívesen nézegeti a világot, de addig az a jó, ha a világgal együtt anya arcát is látja.
2012. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!