Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Próbálta-e valaki a Babóca,...

Próbálta-e valaki a Babóca, Mazsola vagy a Tündérputtony csatos hordozót? Bevált nektek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Babóca: szerintem nem megfelelő, túl keskeny a szélessége, eléggé aránytalan,a csuklya nagyon pici.

A csatok becsatlakozása is eléggé aggasztó. Ennyi pénzért, szerintem nem is minőségi, biztonságos csatokat használ.

Mazsola: már egy fokkal jobb, nincs garancia, ha nem jó, nem veszi vissza. Azért az is fontos.

Tündérputtony van nekem,nagyon szeretem. Minőségi darab.

Sokkal régebb óta csinálják, mint a másik kettő. Ár érték arány mérvadó. Ha nem tetszik vissza is veszik és garancia is van rá.

2014. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Nekem van Babóca babahordozóm és nagyon szuper, bátran merem ajánlani, több ismerősöm is már vásárolt tőlük és mindenki szereti. Az eladó korrekt, van rá garancia és vissza is veszik, de szerintem nem sokan élnek ezzel, mert tényleg nagyon jó a termék és kényelmes.
2014. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!