Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes terhes vagyok.2hetig...

8hetes terhes vagyok.2hetig hánytam, émelyegtem. Két napja jól vagyok. Nem görcsölök, nem vérzek. Ugye babóca jól van?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A tünetek jönnek-mennek ilyenkor, nekem is volt, hogy enyhült a hányinger, aztán pár nap után ismét erős lett.

Ám barátnőmnek meg 10 hetesen szűnt meg teljesen minden tünete, de nem görcsölt, nem vérzett. Kiderült, elhalt a magzat.

Szóval jelenthet rosszat, de akár semmit is.

Általában az a nem jó, ha úgy múlik el egy csapárra minden tünet, mint amit elvágtak.

Ne gondolj rosszra.

2013. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggodj!

Elso terhessegemnel 7.es 8. hetet vegig emelyegtem. Nem hanytam. Aztan pont a szuleimhez utaztunk vegig rosszul voltam. Ahogy oda ertunk egycsapasra elmult a hanyingerem es onnantol kezdve semmi bajom nem volt. Masodik terhessegemnel az 5. het volt emelygos az is ilyen hirtelen jott es mult is el. Boldog babavarast! Ja amugy en is paraztam akkor ugy mint te.:) ne izgulj minden ok!

2013. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 15 hetes.

Az elején majd meghaltam a szinte egész napos hányástól... Ez úgy a 9. hétig tartott. Aztán elmúlt 1,5 hétre és utána megint kezdte... Most talán már 3 napja megszabadultam végleg tőle.. :) De görcseim még mondjuk vannak.

Ha nagyon nem vagy biztos a dologban lehet a saját megnyugtatásodra is jobb lenne ha látna doki. :/

A kicsinek sem jó ha rágörcsölsz. :)

Boldog baba várást!

15hkm

2013. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam is 2hét volt a hányós időszek,aztán egyik napról a másikra elmúlt..itt jól megijesztgettek,hogy ez baj..na azóta 14hetes vagyok,mindketten jól vagyunk és azóta sem tért vissza a hányás..kopp-kopp! Nyugi,inkább örülj neki!


14 hkm

2013. aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a nyugtatast! kedden megyek uh-ra. Boldog babavarast nektek!
2013. aug. 23. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!