Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Eladtam egy babakocsit 4 ezer...

Eladtam egy babakocsit 4 ezer Ft -ert, a vevö megkapta elkuldtem neki most reklamål fel akar jelenteni, mivel nem tetszik neki mert ållitåsa szerint koszos . Követeli vissza a penzet . Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 09:51
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
100%
4ezerért mit vár.......amúgy meg mossa ki,vagy súrolja le ha állítása szerint koszos,vagy menjen el a boltba és 70ezerért nem lesz koszos,amit rásóznak...mond meg neki,hogy ez nem kifogás..
2014. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Håt en is igy gondolom nem akarom vissza venni de fenyeget a rendörseggel..
2014. febr. 19. 10:03
 3/48 anonim ***** válasza:
100%

olcsó húzás tőle

ugyan már, rendőrségen szerinted mit tesznek ????

mond meg neki postafordultával küldje vissza,és postai költség plussz 4 ezerért kifizeted

2014. febr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
én nem venném vissza, jelentsen fel ha akar. Látott róla képet mielőtt megvette?
2014. febr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
20 ezer alatt a rendőrség meg se mozdul, az a szabálysértési határ. Nyugodtan menjen a rendőrségre, ott felvesznek jegyzőkönyvet, aztán lófütty nem fog történni.
2014. febr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ilyen estben a rendőrsê bármit is tenne. Megkapta a kocsit, mossa ki a huzatát. 4000Ft-ról beszélünk. A rendőrség ki fogja nevetni. Anyósomnál is volt egy hasonló eset, bár nem babakocsi volt.:) meg is nézték a terméket , majd mikor hazaérte vele, közölték, hogy koszos. Ő visszaadta a pénzt, mert félt, hogy bedobják az ablakát. ( ezzel fenyegetőztek). Hihetetlen emberek vannak! Igaza van az elsőnek, menjen be a boltba és vegyen 100ért újat!
2014. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

4ezer forintért mit várt? Mossa át és kész. Gondolom kép alapján vette meg, szóval tudta hogy mit vesz meg.

Ne vedd vissza a babakocsit.

2014. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Igen tettem fel kepet de ållitåsa szerint az nem is ez a kocsi volt pedig igen .Ö meg aztån kuldött kepeket teljesen közelröl a kerekeiröl kpeket meg az anyagrol is de persze hasznålt a kocsi volt rajta ha annyira közelröl nezed egy kis tisztitåsra szorulo resz meg igaz ezer eve nem hasznåltam a kocsit , persze nem csili viliztem ki a kocsinak a kerekeit se de håt ezert is kertem erte csak 4 ezret .Azt irta a hasznålhatatlan kutyåjåt se tenne bele... Håt szerintem pedig hasznålhato a babakocsi .
2014. febr. 19. 10:10
 9/48 anonim válasza:
72%
10ezer ft az eljárási összeg,nem 20..de nem kötekedni akarok :D mellesleg megkapta a babakocsit,most mit akar? ez nem kifogás,hogy "koszos" mibe telik neki kimosni..mennyi agyalágyult magyar barbár van,de komolyan.
2014. febr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

a rendőrség semmit nem fog tenni, mivel megvásárolta, képet látott előtte, és te nem egy bolthálózat vagy hogy visszavásárlási garanciát ajánlj.

Ne foglalkozz vele, de ha kerülni akarod a konfrontálódást, vissza veheted. Én nem venném vissza.

2014. febr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!