Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon tetszik nekem az...

Nagyon tetszik nekem az Elizabet név. Viszont a párom hallani sem akar róla. Mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, nyolcadik hónapban vagyok.Nem akartuk tudnia baba nemét, ezért két nevünk van. Ha fiú Róbert, abban megegyeztünk. Ha lány, nekem az Elizabet tetszik, a barátom viszont hallani sem akar róla. Ő a Vivien nevet isteníti, amitől nekem viszont kiütéseim lesznek:D Nem tudunk megegyezni...Mondtam kikérem a véleményeket a névről, ha többnek tetszik, mint akinek nem, akkor elfogadja:) Előre is köszönöm!!:)
2010. szept. 30. 20:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
jó az Elizabet. 1ik unokahugimat is így hívják és nagyon szép név szerintem. százszor ez mint a Vivien szerintem. bár függ a vezetéknévtől is persze.
2010. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Arra mérget vehetsz, hogy a Fura lány ez az Elizabet c. KFT számmal fogják húzni, ha felnő :)

http://www.youtube.com/watch?v=rGB8Gwkytew

2010. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Engem romantikus leányregények hősnőire emlékeztet, úgy a XVI-XVII. századból.

Olyan nevet ne adjatok neki, ami nem tetszik mindkettőtöknek! A helyetekben próbálnék találni egy harmadikat.

2010. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%
Egy egyszerű magyar nevet nem lehetne választani??
2010. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nekem az Anna is tetszik, viszont anyámnak is az a neve, és azzal a névvel meg az a baja...

De nekem végülis a Sissy miatt tetszett meg az Elizabet(Elisabeth) név...Évek óta ez a kedvenc lány nevem.

2010. szept. 30. 20:18
 6/21 A kérdező kommentje:
A vezetéknév Mester...És szerintem a Mester Elizabet, Anna, Róbert mind jól hangzik:D Vagy Tamás?:P
2010. szept. 30. 20:23
 7/21 anonim ***** válasza:

A Vivien nekem nem tetszik. Az Elizabet igen, de nezz utana, hogy nem-e 2 t-vel anyakonyvezik-e csak. Mondjuk csak akkor adjatok, ha meg tudtok benn egyezni. Ha nem, akkor bizony addig kell keresgelni, amig nem talaltok egy olyan lany nevet, ami mindkettotoknek tetszik.

Amugy ez a Kft szam....mire felno, addigra kb. o lesz a 4 generacio a szam megszuletese ota. En ugyan 33 eves vagyok, de mar nekem sem jutna eszembe ez a szam.

2010. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
nekem is tetszik az Elizabet :) Nálunk Lora Eperke,vagy Anna Rebeka lesz a kiscsaj, bár még csak 18 hetes vagyok, de lánynak mutatkozik:)
2010. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Bocs de errefelé nálunk a kisebbség adja a kislányaiknak ezt a nevet.Szebb pl. az Eliza,v a Lizett(e )(utóbbi helyesírását nem tudom)A Vivien olyan mint a Lili,meg a Panna,Panka.
2010. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is egy kicsit kisebbségi hangzású. Inkább a Vivient választanám.
2010. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!