Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hallottam hogy valaki meg...

Hallottam hogy valaki meg akar verni, mert csak úgy simán nem tetszik neki a pofám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, az illető is lány.. most jött az osztályba év elején, de azt hiszi hogy nagy menő mert ő 16 éves én meg 14...mondta egy lány( aki elég sokat szokott hazudni) hogy ez az új csaj engem meg akar verni mer nem vagyok neki szimpatikus.. ma az új lánnyal jöttem haza suliból mert erre lakik ő is.. még beszélgettünk utána vagy háromnegyed órán keresztül erről meg arról, de kedves volt és nem látszana hogy meg akarna verni.. kavarni nem fogok, inkább nem kérdeznék rá hogy most miért akar megverni, mert erről elvileg egy ember tud, aki nekem is mondta. Mit tegyek?

Ha nekem jönne, mihez kezdjek? Nagyjából tudom, hogy kell megvédeni magam.


2010. okt. 12. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Te nagyon okos ...

Beleírod a kérdésbe, hogy aki mondta ezt, sokat szokott hazudni. Akkor még ez kérdés, hogy kinek hiszel?

Anyám, borogass ...

2010. okt. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mért is lenne ő a nagymenő attól hogy 16?? Ha bukott már alapból ultra gáz,de ha meg akkor is!Kit érdekel??!!És ha normális vagy vele ő is az lesz veled!!Ne szólj erről senkinek és éd az életed!!
2010. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha sokat szokott hazudni és a csajjal is jól elbeszélgettetek akkor vszinü hogy az aki mondta neked az unatkozott...

Vagy tényleg a csaj szivat,hogy kiismerjen

de valoszinü hogy kamuztak neked

2010. okt. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!