Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 9-18 kg gyerekulest szeretnek...

9-18 kg gyerekulest szeretnek vasarolni javaslatok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 18:43
1 2
 1/14 lcs ***** válasza:
nem márkát javasolnék, csak annyit, hogy mindenképpen úgy érdemes megvenni, hogy a gyerkőcöt vidd el, és ültesd bele, hogy kényelmes-e neki. tapasztalat...:) megvettem, mert jónak tűnt, biztonságos, kényelmes, stb stb., csak éppen a fiam utálta, feszkózott benne állandóan, eladtam, vettem másikat, de azt már úgy,hogy belepróbáltam a fiamat :))
2014. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A legfontosabb kérdés h mennyi pénzed van rà?
2014. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Tök igaza van az első kettő válaszolónak. :)


Nekünk az volt a szempont, hogy jó legyen a vékonyka lányomnak, sokat utazunk, így ne legyen fapados és, hogy magasan legyen, mert ha kilát, nem hisztizik. Hogy menet közben legyen dönthető. Sokszor csak ketten utazunk és ha elalszik, csak hátra nyúlok és egy mozdulattal, egy kézzel meg tudom dönteni. :D JA és persze átnéztük az ADAC listát!!


Maxi Cosi tobit vettük. Most "csak" 68000, nem 84000.

2014. febr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
en is maxi cosira gondoltam
2014. febr. 25. 11:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Tobi és Rubi között nézegettük a különbséget, de nem véletlenül olcsóbb egy tízessel a Rubi. Máshogy lehet átvezetni az övet, kevésbé biztonságos. Ezt az eladó mondta és az adac teszt. Megéri ráfizetni, ha esetleg ebben gondolkodtok.
2014. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 aHermann ***** válasza:

Szia!

Sok hasznosat leírtak előttem.

Mindenképp, egy olyan üzletbe menj el (nem kell ott megvenni, lehet, hogy máshol olcsóbb lesz), ahol több márkát és típust is meg tudsz nézni.

Az tényleg az egyik legfontosabb, hogy a gyerkőcöt tedd bele, hogy lásd mennyire kényelmes neki. Ő fogja használni.

A másik alapvető dolog, hogy a kényelmes üléseket fixre kösd be a kocsiba, hogy mennyire stabilak. Ezeknek az üléseknek az alja még nem minden kocsinál fekszik fel teljesen az ülőlapra. Elképzelhető, hogy inogni fog a fix bekötés ellenére.

Mivel ennél a kategóriánál még sokat alszik a gyerkőc, jobb ha párnázottabb az ülés, egyszerűen dönthető.

Esetleg nézd meg, hogy milyen gyermeküléseket ajánl a kocsitokhoz az autógyár. Általában azok a legjobban felfekvő ülések. (Nálunk így volt.)


Amikor mi néztünk ilyen ülést, volt olyan neves amiben gyakorlatilag összecsuklott a fiunk. A rostán bennmaradtak között meg volt, ami a kocsipróbán esett ki. "Fixen" bekötve egy kézzel simán lehetett rángatni az egyiket, míg a másik úgy állt mint a cövek.

Amúgy nekünk mindkét gyerkőcnél jobban bejöttek azok az ülések, ahol kinyúló fejtámla van, kényelmesen alszanak benne, nem konyul le a fejük. Más nem szereti az ilyen fejtámlát. Szóval mindenképp próba.


Amúgy mi a nagyobb kategóriát (15-36-ost) is így vettük.

2014. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 lcs ***** válasza:
ja, és még annyit fűznék hozzá az előttem szólókhoz, akikkel egyet értek :), hogy az csak egy iránymutatás, hogy 9-18kg, mert nekem most 4 évesen a lányom 16,5kg, de már kb 2 éves korában nem fért el normálisan az akkori espiro 9-18kg-nak titulált ülésben :) szóval nagyon hosszú távra nem érdemes tervezni, a végső inkább a 15-36kg lesz, legalábbis én ezt tapasztaltam :))
2014. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 SMILE'S ***** válasza:

Szia!


Vannak jó tanácsok, de félreértések is, ahogy olvasom.


Tisztázni kell először is, hogy:

-mennyi idős és hány kg a gyerek?

-mennyit szántok rá?

-menetiránynak háttal, vagy megegyezően szeretnétek szállítani a gyereket?

-Pajzstechnológiás vagy 5pontos övvel rendelkezőt vennétek?


Ha jobb minőségű ülés, ami magasabb árfekvésű, akkor

Römer,

BeSafe,

Kiddy,

Cybex,

Maxi Cosi


Ha a kérdésekre válaszolsz, tudok konkrétabbat is ajánlani.

2014. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
9 honapos a kislanyom 8 es fel kg, a jelenlegi ulesunk cybex Anton 3 nagyon meg vagyok elegedve vele csak az a problema hogy a kislanyomnak nem tetszik hogy nem lat engem vezetes kozben es ezert szeretnem ha az uj ulesben lasson engem
2014. febr. 27. 17:58
 10/14 A kérdező kommentje:
cybex aton 3*
2014. febr. 27. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!