Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Pest környékén kis...

Anyukák! Pest környékén kis csendes falu, ahol két kis gyerekkel boldogan lehet élni? Javaslatok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval hová költöznétek?Olyan kis falut keresünk,ahol nincs kisebbség,ezért most ne szidjatok,mert jelenleg szinte köztük élünk.Szóval tudom milyenek.Ahol jó az ovi,suli,de mégsem egy tanya.
2014. febr. 2. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi Tahitótfaluban élünk, Szentendrétől tíz perc autóval. Nem a szigeten, hanem a hegy felőli oldalon, egy csendes, ősfás utcában lakunk. Jókat lehet sétálni, biciklizni, közel van a játszótér, babakocsival is csak 15 perc a bolt és a patika. Itt a környékünkön még egyetlen kisebbségit nem láttam. Két ovi van: egy a szigeten, egy pedig a mi oldalunkon. Általános iskola a szigeten. Nekünk egyelőre csak egy gyermekünk van, aki még csak 14 hónapos, de szeretek itt lakni.
2014. febr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tordast nézzétek meg, rögtön autópálya mellett van, de nagyon nyugodt hely.


Egyébként a Bp-en belül is vannak szinte falusinak tűnő részek. 4,15, 16 kerületek nagy része például.

2014. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Torokbalint,Budaors?
2014. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szigetszentmárton a Csepel-szigeten a Kisduna mellett, közvetlen szomszéd a Nagyduna mellett Szigetújfalu.
2014. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi meg olyan kis falut keresünk,a hol nincs svábság, ezért most ne szidjatok, mert jelenleg szinte köztük élünk.Szóval tudom milyenek.

Javaslat, Pest környékére?

2014. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és hozzáteszem: mi magyarok vagyunk, úgy mellesleg.
2014. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4. vagyok, itt van svábság. Szerintem Budapesttől északra kevésbé jellemző.
2014. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!