Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Segííítség. Még mindig nincs...

Segííítség. Még mindig nincs babakocsink?

Figyelt kérdés
Már kiválasztottam a Cam Elegant Family típusu babakocsiját, de most minnél többet nézegetem, annál kevésébé tetszenek a kerekei. Szerintem túl kicsik, nem ismertek olyan kocsit, ami hasonló, úgy csukodik mint az elegant, de nagyobbak a kerekei?! Esetleg olyan kocsit, aminek a vázanak összecsukva a szélessége nem 60 cm felett van?
2014. márc. 3. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Hű, bár nekem lenne ennyi problémám :)
2014. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A lehető legtökéletesebbet úgysem fogod megtalálni. Célszerűbb személyesen megnézni és kipróbálni a kocsikat.
2014. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hű! És akkor ha másnak ez a legnagyobb problémája? Amúgy miért kell problémaként felfogni,mert feltett egy kérdést???

Bocsi az offért,nem tudtam kihagyni,a kérdésedre érdemben nem tudok válaszolni,csak azt tudom tanácsolni,amit a 2. El kell menni megnézni párat,kipróbálni tolni,összezárni stb.

Én is kinéztem kettőt,elmentünk,h.valamelyiket megvesszük,a boltban pedig egy 3.mellett döntöttünk,úgy hogy az azelőtt nem is tettszett a képeken,és nem bántam meg,imádtam!

2014. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem olyan babakocsim van és semmi gond nincs a kezdjetek
2014. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem olyan babakocsim van és semmi gond nincs a kerekével
2014. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szerintem is Peg Perego Book ( sokkal jobb mint a Cam) vagy Britax B-Smart. Esetleg Graco Evo.

A méreteket többnyire a gyártók saját oldalain megtalálod.

2014. márc. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is az evo jutott eszembe... Meddig lehet árban menni? mert akkor van még ötlet. :-)
2014. márc. 4. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ár 500 euro, 150 000 forint kb. de mindenképpen ujat szeretnénk.
2014. márc. 4. 07:19
 9/13 A kérdező kommentje:
Szeretném ha 4 kerek lenne és annyira jó lenne, ha benne lenne a szúnyogháló és nem csak ugy kellene hozzá venni és aztán ráhúzni kivülröl. Meg a nagy szelözönyilast szeretnék a mozes kupoláján.
2014. márc. 4. 07:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Tako citi move. De nem tudom hogy vennél-e lengyel kocsit. Ebben minden benne van.
2014. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!