Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Baby Point V3 babakocsink...

Baby Point V3 babakocsink volt az első babánál! Nem volt vele gond csak sajnos a kerék tengelyek rendszerint elkoptak úgy hogy a kerekek leestek! Lehet esetleg rendelni hozzá alkatrészt? Járt így már valaki?

Figyelt kérdés
Sajnos valószínűleg pont ez a darab volt valami selejt mert amúgy jókat hallok róla és nekem is tetszett csak kerék tengely nem jó
2014. jan. 22. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk is ilyen volt a a babakocsink. Szintén az volt a probléma, mint nálatok. Én rendeltem új kerekeket kompletten tengelyestől. Ennek már 5 éve, így nem tudom honnan szereztem be, de akkor volt kb. 8000-10000 Ft. Itt megtalálod a szervíz elérhetőségét, talán én is innen vettem. :)

[link]

2014. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, utána nézek :)
2014. jan. 22. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!