Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kendoszakertok segitseget...

Kendoszakertok segitseget kernem! Rugalmas kendo melle/utan milyen kendot ajanlanatok?

Figyelt kérdés
1 honapos a kissebbem es iszonyat hasfajos, joforman egesz nap kendoben van. Liliputi kendom van, jo, de az a baj, hogy kb 1 ora utan mar megereszkedik azert. Milyen erosebb/stabilabb kendot lehet hasznalni mar ilyen korban is? Azt is konnyu megkotni?
2014. márc. 6. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem nem jól kötöd. Ilyen korban ez a legjobb, mást ne használj. Nem szabadna, hogy megereszkedjen. Kösd szorosabbra!
2014. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szövött kendőt is lehet használni, nekem azzal nem volt gondom. Kicsit kell gyakorolni, de nem nehéz megkötni.

Keress egy hordozási tanácsadót, biztos meg tudja mondai, mi a gond a kötéseddel.

2014. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sima szövött kendőt lehet használni újszülött kortól, akár pár napos babát is beletehetsz.

Ezért felesleges pénzkiadás a rugalmas, a simát az elejétől akár 2-3 éves koráig használhatod.

2014. márc. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt így nem mondanám, hogy pénzkidobás. Kicsit más a rugalmas, van olyan hasfájós baba, akin többet segít a rugalmas, az esése miatt. Az én lányom nagyon vékonyka, könnyű, másfél évig hordtam rugalmas zsömbiben. Tény, hogy a szövöttet sokáig használhatod. Császárnál is nagyon jó a rugalmas.


Valószínűleg nem jól kötöd, ennyi a bibi.


Neked is ajánlom ezt az oldalt, bal oldali menüsorban remélhetőleg mindent megtalálsz:


[link]


Nem tudsz lemenni egy hordozós klubba?

2014. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom, elvileg jol kotom, nem magamtol probaltam megtanulni, hanem segitettek. Igaz, senkinek sem a liliputis volt, es mindenki megjegyezte, hogy ez sokkal nyulosabb, mint az o rugalmas kendojuk.

Ne ugy kepzeljetek el, hogy a terdemnel log a gyerek, hanem kb 1 ora utan eszrevehetoen lejjebb van a fejebubja pl mint az elejen. Igy is tulsagosan meghuzom az elejen, szoval nem tudom...

Szovottbol tudtok jo minosegut ajanlani? Akar priviben is, ha nem akartok markat ajanlani nyiltan, nekem nagy segitseg lenne. Egy baratnomnek nanduja van, de arra meg azt mondjak tul merev...

2014. márc. 6. 21:42
 6/10 A kérdező kommentje:
Mi az a "zsömbi"?
2014. márc. 6. 21:43
 7/10 anonim ***** válasza:
A szövetkendőt, mint pl nandu egyáltalán nem ajánlom. Nagyon merev és spröd az anyaga. Hasfájós babádnak, hidd el, hogy ez a rugalmas kendő a legjobb. Nekem is Lilliputi van, már a második babámnál használom, és igazán most tanultam meg jól felkötni.
2014. márc. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a szövött kendő, ami be van törve, nem sprőd, hanem pihe- puha. Vagy betöröd magad, vannak rá jó gyorsított megoldások vagy használtan veszel.


Hoppediz, Didymos kendők szuperek.


zsömbi= JPMBB rugalmas

2014. márc. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Milyen súlyú a babád? Új a kendő vagy hány gyerek használta már?


AZ új liliputi 7 kg-ig OK, utána ereszt, ahogy telik az idő, egyre hamarabb. Tehát lehet, hogy jól kötöd, csak ennyit bír a kendő.

Illetve 1 óra után ereszt, az bele is fér. Más az izomtónusod neked is, a babának is, amikor kötöd, más ha elalszik. Utánahúzol és kész, lehet, hogy ennyi.


A szövött kendő jó folytatás, vagy amíg megbarátkozol vele, a karikás kendő (ami szövött kendőből van)

2014. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én hoppediz kendőt használok, újonnan is puha volt, betörés után meg végképp. Kaptam egy nandut is, hát az nem akar betörni... Didymosszal tanultam kötözni, az is nagyon puha.

Egyébként egy jó kötésben a baba térde köldökmagasságig fel van húzva a szövött kendőben is, nem tudom, hogy a rugalmas tényleg jobb-e ebben az esetben (lehet, de én ezt még nem hallottam).

2014. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!