Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Minimonkey hordozókendőről...

Minimonkey hordozókendőről mik a tapasztalatok? Vagy esetleg milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én megvettem, de nem tudtam használni, mert kényelmetlen volt nekem is és a babámnak is. Viszont, amióta tud ülni, azóta csípőn hordozni jó. Nem hosszú távon, de kényelmesebb mint csak kézzel tartani. Ha hosszabb távra megyek, és "kellenek a kezeim", akkor a mei tai- t használom. Mostmár 1 éves elmúlt a kislányom, és egy ideje háton hordozom. Ha nagyon nyűgös, akkor van, hogy a hatamon altatom el. Felkötöm magamra, és pár perc múlva alszik is.

Szóval egyértelműen mei tai párti vagyok.

2014. febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Hoppediz van, szeretjük, kényelmes is, a minimonkey-t nem ismerem.
2014. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez igazából nem is kendő, hanem babaerszény. Én nem vennék ilyet, kizártnak tartom hogy kényelmes legyen, állítani sem lehet olyan pontosan, mint egy hordozókendőt. Egy karikás kendő sokkal jobban kihasználható, ha az egyvállas megoldásokban gondolkozol.

De ennyi pénzért már kapsz alig használt, jó minőségű rendes sávolyszövött 4,2 méteres hordozókendőt is.

2014. febr. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!