Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Draga anyukak irjatok meg...

Draga anyukak irjatok meg nekem kinek milyen babakocsi valt be 100ezerig? 3 az 1ben legyen, a vazat tudjam a kocsiban tartani mert a 4 en lakunk. Olyan tanacstalan vagyok. Tapasztalatom nulla )

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Espiro Vector jó választás lehet neked.

Itt mindent leírnak róla:

[link]

2014. márc. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia,


Lesd meg ezeket:

[link]


Jó a színválasztékuk és igen kényelmes 3:1 babakocsi.


Nekem hasonló van (Silver Cross) csak arról nem találtam képet. Ezek kényelmesek a babáknak, könnyen összecsukható, babahordozó. Mózeskosara könnyen leszedhető, és nem olyan "súlyos" tömegű ezért könnyű hurcolni (mondjuk aki lépcsőzik babával)

Én szerintem a nagy kerekű babakocsik előnyben vannak mert mondjuk nagy hóban is ki lehet vinni a gyerkőcöt sétálni/levegőzni és nem akad el a kereke. Most inkább tömör kerekűt választottam mert már a kisfiamnál megjártam, hogy folyton leeresztett vagy kilyukadt és cserélni kellett. Az ilyen jellegű babakocsikról könnyen le lehet akasztani a mózeskosár részét a váz meg simán maradhat a kocsiban. Én is így csinálom és könnyebb.

Használt de újszerű állapotban is vannak nagyon frankó babakocsik.


Sok sikert és boldog babázást!

2014. márc. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is Espiro Vector Air van, laposra összecsukjuk, kerekek kivehetők, szekrényben van nálunk, mikor nem használjuk, csomagtartóba simán befér. A váz 7kg körül van, nem nehéz kocsi.
2014. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Raf Polt ne, nekem az volt, nagyon ócska.
2014. márc. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pierre cardin, a száma takán 626, 75 volt, vastag kerekű.
2014. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
[link] es erre mit mondtok?
2014. márc. 11. 13:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt hogy ugyanaz mint az Espiro, csak drágább, és kevésbé ismert, valamint még nem "bizonyított".

Amúgy nem rossz, de ennyi pénzért sokallom.

2014. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi is néztük a Baby design-t, de ezt választottuk:

[link]


Minőségre mindkettő jó (többnyire még a fórumokon is pozitívak a vélemények), de a Bebetto jobb árban van, és nagyobb a színválaszték. Mi semleges színűt szerettünk volna, és a szafariban várni kellett volna rá hónapokat.

Nekünk nagyon bejött.

2014. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bergon q12!
2014. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

chicco travel system, hauck travel system.

ezeket használtan is meg lehet venni, olcsó, és azért ki lehet fogni szép, akár újszerű állapotút is.

nem írtam csak gyártót, direkt, és nem pl. hauck shopper vagy malibu, stb. viszont azért ezeket írtam, mert ezek gyakoriak, népszerűek.

nekem van shopperem (hauck), tök könnyű összecsukni, és kb. 6 kiló, könnyen elfér a csomagtartóban...


viszont jelezném, hogy kicsit nehézkes ám csomagtartóban tárolni bbkocsit, mert leviszed a gyereket kézben, berakod a kocsiba a hordozóba, kinyítod a csomagtartót, kinyitod a kocsit, kiveszed a gyereket, stb.stb... illetve a mózessel szerintem össze se lehet csukni, így szerintem külön mózeses kocsit így nem is érdemes nézned. elég, ha vízszintesig dönthető sport babakocsi mellett döntesz, amire rátehető a hordozó (autósülés)


nálunk sincs lift, én a tárolóban tartom a babakocsit, oda hordom le a kis 10 kilósomat minden nap :) már 10 hónapja egyensúlyozom 2 emeleten keresztül a kisfiammal, és írigykedek folyton a liftes és kertesházban élőkre :) :)

2014. márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!