Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szép,4 kerekü babakocsi, ami...

Szép,4 kerekü babakocsi, ami strapabíró, és nem lengyel a gyártója?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Epp mostnezegettem, amik eddig tetszenek:

Bugaboo Bee

Bugaboo Cameleon

ICandy Strawberry

Graco Symbio

Mamas&Papas Mylo

2014. márc. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen árkategóriában keresel? Mert ugye ez eléggé meghatározó.
2014. márc. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Max 150000, persze ha olcsobb, akkor több marad a picinek, de ennyi van féretéve a babakocsira :)
2014. márc. 6. 10:26
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Az Abc Design Mamba szerintem jó választás lehet. Könnyű, nagyok a kerekei, jól alkalmazkodik a terepviszonyokhoz, az alsó kosara jó nagy remekül lehet bevásárolni vele, fél kézzel is könnyen irányitható. Német nagyon jó minőségű, nem esik szét, nem nyikorog, stb.

Ráadásul szerintem kinézetre is igen tetszetős.

2014. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, akkor inkabb a Tippitoes Toto,Oyster Max, Be Cool Slide, vagy ABC Design. Azt sajnos nem tudom, hol gyartjak oket,de szepek es strapabironak tunnek:-)
2014. márc. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi Camarelo Sevilla-t vettünk.

[link]

Nagyon meg vagyunk vele elégedve! Elég magasan van rajta a baba - akár hordozót akár mélykocsit használsz. Nekünk ez volt a legfontosabb kritérium.

Plusz rengeteg tartozék van benne alapáron. Pl. Esővédő, pelenkázó táska, ami pl. az ABC Design-nál nem tartozék.

130 körül volt az ára.

2014. márc. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Peg Peregonk van es nagyon szeretjuk. (travel system)
2014. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!