Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 3-ba az anyósülést be...

Golf 3-ba az anyósülést be lehet rakni a vezető oldali ülés helyére?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a vezető oldali kárpitozásra szorul, de viszont a kocsit nem tudom e miatt nélkülözni.. Választ előre is köszi!
2011. jún. 26. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ülést magát igen - az alatta lévő sínt nem,azt át kell cseréld.
2011. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És a sín csavarokkal van felfogatva? Azért kérdezem, mert közterületen van a kocsi, így nem nagyon tudok benne pakolgatni.
2011. jún. 26. 10:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy kell kivenni, h a sínról leveszed a műanyagot(ezt a hátsó ülés felöl fogod látni, a 'kardánalagút' felő eső oldalán--a másik oldalon 99%-ra mondom h nincs meg--, bár ott csak egy nagyon kicsi van a sin végébe beletolva, persz ha van). Előremész, és ahogy van az állítókar amivel előre hátra mozgatod, ott középtájon az ülés alatt van egy csavar egy anyával(10es kulcs+imbusz kell hozzá, ha még az eredetije van).Utánna az álítókart felhúzod, és kitolod hátrafelé az ülést. Innentől már csak forgatni kell h kiférjen az ajtón...
2011. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jobb ha anyósod ülteted oda.
2011. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Értem, hogy kell kivenni az ülést, én a síneket kérdeztem, hogy lehet kicserélni. A sín hogy van odarögzítve a kocsihoz.

Utolsó válaszoló értelmes válaszokat kértem, nem beszólásokat.....

2011. jún. 26. 15:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah, a sin az fix, az odavan hegesztve...
2011. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem tudom átrakni a jobb oldalit a baloldali helyére csak a sínnel együtt...
2011. jún. 26. 18:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Az meg hegesztős téma, szóval marad a kölcsön ülés, míg kárpitozzák a vezető oldali ülést..
2011. jún. 26. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Az üléscserének nincs semmi köze a sinhez, m azt nem cseréled az üléssel, de am kitudod cserélni a két oldalit. Csak annyi h mindkét ülésnek másfele esik az állítókarja, így ami van a padlólemezen az a 3szög alakú vas, abba csúszik egyik oldalról bele egy kis henger alakú rúd, amin van két rugó, azt a kis vasat kihúzod, és átteszed a 3szög másik oldalára, és akkor jó lesz bele a másik oldal ülése
2011. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!
2011. jún. 27. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!