Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Újszulottet miben lehet hordozni?

Újszulottet miben lehet hordozni?

Figyelt kérdés
Eleg hasfajos a 3hetes babam,sokat van kezben viszont igy nem sok mindent tudok tole itthon csinalni.gondolkozok kengurun vagy ndm tudom milyen lehetosegek vannak.a kendo megkotese bonyolultnak tunik.nem neztem meg utana az elonyok/hatranyoknak.teljesen kezdo vagyok.csak szeretnek egy kis infot gyujteni.
2014. márc. 13. 18:57
1 2
 11/13 Julie S ***** válasza:

Újszülöttnek a kendő a legjobb. Mi rugalmas kendővel kezdtük. Néhányszor megkötöd és már bele is jössz, mert annyira egyszerű. A sima szövöttet megkötni szerintem kicsit nagyobb gyakorlatot igényel.


A babáknak amúgy pont a kendőben hordozás a legegészségesebb, ha helyesen van megkötve.

2014. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

[link]



[link]


[link]


"...Mivel elég nehézkes a közlekedés, sokan más megoldást, hordozókendőt vagy kengurut választanak. Ezeknél arra kell ügyelni, hogy az újszülött gerincét erősen megtámasszák, fejét megtartsák. Erre a legtöbb kenguru nem alkalmas, de ma már lehet kapni olyan típust is, amiben fektetni lehet a babákat."

[link]


[link]

2014. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Babi Mami ***** válasza:

Igaza van a kommentelonek, aki azt irta hogy a baba gerince odekint nagyobb terhelesnek van kiteve. De nekunk a vedono mondta hogy nem kell mindig egyenes gerinccel lennie, igy en nem mindig tartottam igy.


Elnezest kerek a hianyos erto olvasasert, de mindig ugy irogatok az oldalra, hogy a harom honaposom a masik kezemben nyammog vagy aludni probal :-)


Mindenkinek boldog babazast.

2014. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!