Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Bebetto solaris babakocsi...

Molly89 kérdése:

Bebetto solaris babakocsi tapasztalat, vélemény?

Figyelt kérdés
Ha van valakinek tapasztalata a kocsival kapcsolatban kérem írjon pozitív és negatív is érdekel egyaránt. Ezt a kocsit néztük ki de a kerekei miatt egy kicsit aggódok (vagyis az azon lévő gumi nem néz ki valami tartósnak. ha képet is tudnátok küldeni a kerék állapotáról és hogy ti mióta használjátok azt megköszönném

2013. máj. 16. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is odavoltunk érte, de nagyon nagyon nehéz, túl nagy és nem praktikus, mert ha kocsival mentek, le kell venni a mozest és a hordozot is, ha osszecsukod. Hidd el, érdemesebb egy tuti vizszintesig dönthető sport babakocsit venni és esetleg abba kivehető mozest de ilyet nem. Nem drága, de ebből a pénzből szupi ernyore vagy lapra csukhatot kapsz, ami újszülött kortól használható és könnyű legyen, na még nagy háló alul és hátul zseb. Esetleg előre nyúló napból sokat takaró kupola. Tuti vétel és sporolnal is. Na még nem jarnal úgy, mint mi, h már a 3. Babakocsinkat vettük meg, mert egyik sem volt tökéletes... :-( sok sikert. :-D egy lassan egy éves tunderke anykaja. :-D
2013. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia !

Mi is hasonlóan jártunk mint az előttem szóló , én a kerekeivel megvoltam elégedve csak nekem nehéz volt nagyon . Mi most adtuk el , 5 hónapos a kisfiam ! Sajnos ennyi ideig bírtam , ha nagy kocsitok van vagy egyel talán nem használod kocsiba , akkor jó , vagy ha családi házba laktok kisvárosba akkor jó !

Mi Bp. lakunk és nekem nehéz volt mi helyette Graco Fusiot vettünk ez viszonyt nagyon jó

2013. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat sokat segítettetek :)
2013. máj. 18. 19:55
 4/4 anonim válasza:
100%

Nekünk ilyen van, 9 hónapja használjuk, kerekei (is) tökéletes állapotban vannak!

Nagyon szeretem! A mózes jó nagy, így míg hideg volt elfért benne a baba 7,5 hónapos koráig. Nagy, kényelmes, könnyű tolni.

Nekem nem kell sehova felcipelnem, se utaznom vele, így ez nem okoz gondot. Párszor kellett csak kocsiba tenni, valóban sok helyet foglal. De erre van egy örökölt PC esernyőkocsink. Amit a Bebettohoz képest rettenet irányítani, folyton belerúgunk, a férjemnek alacsony a tolókar stb, stb... Szóval én csak ajánlani tudom a Bebetto Solarist!

2013. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!