Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A babakocsi teljes egészére...

A babakocsi teljes egészére szól a garancia, vagy csak a vázra?

Figyelt kérdés
A 2 hónapos babakocsinkon található patentok elkezdtek rozsdásodni, tiszta rozsdafolt mellette az anyag is... :S Nem ezt vártam egy 100eftos babakocsitól...
2014. márc. 22. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne legyen igazam, de szerintem erre nem vonatkozik a garancia, bár én mindenképpen megkérdezném. Hol vetted, melyik ez a szuper minőségű kocsi?! :(
2014. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szolnokon a maya bébidiszkontban, Bergon q12 a kocsi. Magával a kocsival nincs is baj, imádom, könnyű tolni, nagy tágas a mózese, de ez a rozsdásodás...
2014. márc. 22. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát végülis, ha belegondolok, volt egy nem túl olcsó papucsom, aminek elkezdett rozsdásodni a csatja, visszavittem és levásárolhattam az árát...

Mindenképp próbálj rá!

2014. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szegyen, hogy egy ilyen arfekvesu kocsival ilyen tortenhet. En tuti visszavinnem es levasarolnam egy masik fajtara.
2014. márc. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Visszavitted? Szerintem nyugodtan vidd vissza!
2014. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, elvittük. Mondta a csajszi, hogy valami megoldást biztos találunk. Na rá 1 héttel telefonált, hogy kaptunk egy teljesen új mózest, lehet menni érte. Hab a tortán, hogy a sport rész patentjai is rozsdásodnak... :(
2014. ápr. 15. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!