Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Palex Perfect Babakocsi? NE...

Palex Perfect Babakocsi? NE VEDD MEG! Miert arulnak szemetet? Miert nem lehet a dolgokat manapsag rendeltetesszeruen hasznalni? Miert kell bolondnak nezni? Vegul, minek a garancia, ha ugyse elhetsz vele?

Figyelt kérdés

Mi a netrol rendeltunk babakocsit...NE TEDD!!!A lengyel Palex Perfect babakocsira esett a valasztas...Ultragagyi-Ultraciki-Ultraszemet! Nevesincs babakocsit semmikeppen ne rendelj a netrol,csak akkor,ha elotte szemelyesen is megtudod nezni egy uzletben,vagy a YouTube-on utananezel. Amugy olcsobban rabukkanhatsz a neten az Ebay-en es kifoghatod,de csak ismert kocsit rendelj,de,ha csalodsz vissza nem viheted! Az Ultragagyi Palex Perfectrol csak annyit,hogy 3 kereku,az elso kerekei duplak,de minek,igy is- ugy is elakadnak mindenhol-mindenben! Bolygosithato,vagy fixalhato,de nagggggyon nehez vele kozlekedni,eleg egy kisebb ko es mar el is akad! Keresztbe fordul a kereke es csak,ha jol belerugok megy tovabb...A teteje-napvedoje folyton leesik az ut kellos kozepen-aztan a parom tekert ket jo nagy csavart a vazba...Az alvo baba hatul siman kicsuszik...Biztonsag??? Rettento kemeny a fekvofelulet,a vasak nyomjak a baba hatat...(nekem kellett belelnem szivaccsal)ramatyul van megvarrva,par het utan szetmegy a varras...A mozesreszben par hasznalat utan kibolyhosodott az anyag...instabilan lehet felrogziteni a vazra...A mozesresz es a gyerekules is lotyog rajta...A gyerekulest nagyon maceras bekotni az autoba... tomegkozlekedni egy remalom,a legtobb ajton,buszon nem fer be...Kanyarban,emelkedon,felo,hogy felborul a babakocsi-nemegyszer,csak en akadalyoztam meg benne...Osszecsukni remalom,mindent le kell szerelni rola elotte,meg a sportkocsi uleset is,hogy sikeruljon a muvelet...

Vissza nem vihetem,mert neten vettem,a lengyel elado meg ugy csinal,mintha megszunt volna letezni,nem reagal az e-mailekre! Vettem egy nagy kupac sz...t! Vegul is a szine jo,meg a hozza tartozo tatyo is hasznalhato... :) mindezt 320 euroert! Nem vagyok normalis... keso banat! Most kezdik arulni Magyarorszagon is ezt a kocsit potom 90.000 Ft-os bevezeto aron...Ha barki gondolkodott volna Palex Perfect megvasarlasan: NE TEGYE!!! Inkabb egy hasznalt,de jo allapotu Graco,vagy Jane! Ha csak egy embert is elriasztottam a vasarlastol ,akkor mar tettem valamit a magyar anyukakert es babakert! :)


2011. márc. 9. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát igazad van, mi mondjuk már túl vagyunk a babakocsi vásárlásán, de biztosan segítettél sokaknak. Remélem! Sajnálom h így jártatok..
2011. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szegénykém:(Nagyon kivagy akadva:(Már tegnap is láttam kiírva!És nagyon igazad van!Én is láttam élőban,extra sz@r!!!!
2011. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az egyutterzeseteket es bizom benne,hogy sokakhoz eljut az info! Ez a cel! Szep babazos napokat mindenkinek!
2011. márc. 9. 18:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom...tényleg nem volt egy okos választás...és rohadt sok pénz ez érte.Használjátok is??Szerintem szabadulj meg tőle minél hamarabb.
2011. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én rühellem a lengyel babakocsikat az összeset úgy ahogy van sőt továbbmegyek a lengyel babacuccokat is!


van egy etetőszékünk ami faasztal + fa kisszék a kikában 7990,- megvettük hát a rajz ami alapján össze kéne rakni már nem azt a terméket mutatja mint amit vettél úgyhogy kicsomagolod és megvan az aznap esti 4D lengyel kirakós apának.

és hogy nem mi vagyunk a bénák... jó rajz alapján a férjem az ikea nappaliszekrényt 2.5 óra alatt ezt az etetőszéket szintén 2,5 óra alatt rakta össze

kis különbség méretben akad a kettő között!!! azóta utálom.


Sajnálom hogy ráfáztál ....

2011. márc. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igyekszem megszabadulni a babakocsitol,mert egyenlore csak kabattarto az eloszobaban... Magyar anyukak nyugalom,kulfoldon probalom eladni! :)
2011. márc. 10. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszi az infot, én néztem ezt a babakocsit, nagyon tetszett, de most hogy olvastalak téged nem venném meg.Köszi még egyszer, és sajnálom hogy így jártatok!
2011. márc. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is pont ezt a babakocsit nézegettem, ránézésre is gagyinak tűnik a váz... de azért ennyire nem gondoltam volna.
2011. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!