Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vegyek?...

Milyen babakocsit vegyek? Mózeskosarasat vagy vízszintesig dönthetőt?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]


Eléggé tanácstalan vagyok azzal kapcsolatban, hogy milyen típusú babakocsit válasszak. A kettőt, amit linkeltem, nem a márka miatt választottam, csak a típus miatt tettem be a linkeket. Tehát az elsőhöz van külön merev mózes és sportrész, a második pedig vízszintesig dönthető és textil mózes van hozzá. Hogy őszinte legyek, nekem fogalmam sincs, hogy milyen funkcionális különbség van a kettő között. Pillanatnyilag az első mellett az szól, hogy nagyon nagyon tetszik, a másodiknak viszont jóval kedvezőbb az ára. Melyik a jobb, kihasználhatóbb típus?

Minden válasz segítség, nagyon szépen köszönöm előre is!

Augusztusra várom a babát, családi házban lakunk, falun, jó levegővel és rossz utakkal. Tömegközlekednem nem nagyon kell majd a kocsival, rendszeresen biztosan nem. Strapabíró, jó babakocsit szeretnénk, amit nem nő ki hamar a babánk, mert lecserélni nem igen fogjuk tudni (ha tönkremegy, nyilván muszáj lesz, de nem szeretnénk). Maximum 70 ezer forintunk lenne rá, de jó lenne, ha kicsit kevesebből is meglenne. Esetleg ha tudnátok konkrét márkát és modellt ajánlani, azt is nagyon megköszönném!



2014. márc. 25. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha van helyed tárolni a dolgokat akkor lehet a többfunkciós is. Nekem fontos szempont volt a súly, lift nélküli társasházban a második emeletre kell(ett) felvinnem gyalog, egyedül sokszor...

Ez egy császár után nem olyan mókás dolog...

A másik mekkora a kosara alul, ha egyedül mész vásárolni megkönnyíti a dolgod ha alulra be tudsz pakolni dolgokat (tej, kenyér stb.)

Fontos szempont, hogy mennyire tisztítható, ha már ülni tud rendesen esetleg rágcsál valamit a kocsiban akkor megszárad-e ha kitisztítod gyorsan vagy három napig várnod kell...

Amúgy én az elsőt választanám, de ha lehet valami semleges színt válassz, piros, zöld vagy narancssárga, ha esetleg lesz még egy baba akkor annak is jó legyen nemtől függetlenül. Az első amúgy szebb is, nagyobb a kosara is.

2014. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mind a kettő nagyon megéri! A másodikat ennyiért még nem is láttam.

Azt válaszd ami jobban irányítható és nagyobb a kereke! Fontos a nagy kerék rossz utakon. Mert beleakadhat kátyúkba repedésekbe a kerék és nehéz ugy közlekedni meg a baba is ide oda rászkódik. Szóval az nagyon fontos hogy jó nagy kereke legyem elől és hátul is!

2014. márc. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi szeptember elejére várjuk a babánkat. Mi olyan travel system kocsit választottunk, aminek merev mózeskosara van. Szerintem amíg úgy is fekszik a baba az ugye a hűvösebb nyirkosabb őszi-téli időszakra esik, jobb lesz egy sokkal zártabb, védettebb helyen a babának.

Amúgy a legtöbb vízszintesig dönthető kocsihoz nem adnak külön puha falú mózest, a Kunertet pedig nagyon nem ajánlanám (olcsó húsnak .... tudod!).

2014. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mózeseset, annál jobb nincs. De a kunertet és társait kerüld, lengyel sz*rok.
2014. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok

A különbség az a kettő között hogy az elsőnél tudod cserélgetni a mózest,autósülést(hordozót) és a sport részt. Leveszed a vázról és azt rakod fel amelyiket akarod.

A második az meg ugy működik hogy lehajtod vízszintesbe és rárakod illetve bele a mózest vagy a hordozót. Szóval azt nem tudod cserélgetni a vázon. Fixen ott van.

2014. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Abdor van ! Nekem sokan mondták , hogy nem fog beválni mert hamar szét esik stb.. Hát most itt vagyunk 1 éves a kisfiam mindenféle terepen használtuk. Én tiszta szívből ajánlom, tényleg nagyon kényelmes mózeskosara van ,márciusi tavaly hideg volt még simán overállba elfért benne. November óta használjuk a sport rész bőven elfér benne ha alszik vastag kabát pléd lábzsák simán elfér.
2014. márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!