Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 6 hónapos a babánk és szeretné...

6 hónapos a babánk és szeretnénk Neki etetőszéket venni. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Eddig pihenőszékben etettem, de állandóan akarna benne felülni (egyébként még nem tud), mindent el szeretne érni, megfogni... egyre nehezebb. Olyan etetőszékre gondoltam aminek a háttámlája dönthető.

2014. márc. 25. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi neten vettünk használtat, 10-13ezer között nagyon jókat kapsz már.
2014. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia, köszi, de milyen márkájú? Mennyire dönthető a háttámla? Csak mert nem szeretném ha a gerince le lenne terhelve, tehát nem akarom ültetni...
2014. márc. 25. 16:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Pl egy ilyet:

[link]

2014. márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. márc. 25. 17:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp olyat, amibe bele lehet kötni rendesen, mert kb 1 éves korában simán kimászik, áll benne.
2014. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En peg peregot vettem az elso babambak, primo pappa a neve es olyat, ami ujszulottkortol hasznalhato, tehat teljesen dontheto a hata.Y6 hos koraban vettem, amikor kezdtem a hozzataplalast, akkor meg nem ult, ezert. Most a masodik babam lassan 8 hos, meg nem ul, igy nagyon jol neki is ez a szek.
2014. márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért nem írtam márkát, mert több féle van, de ilyen árban minden szék dönthető már. Mi egy Chiccot vettünk ami régi modell, de akkor ez volt a legjobb.
2014. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a segítséget!

Végül mi is Peg Perego mellett döntöttünk.

2014. márc. 27. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!