Titi triton babakocsi?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Nem gyártják már? Vagy mi van? Újonnan nem lehet kapni?
2014. márc. 26. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, en ugy tudom mar nem gyartjak, en nemreg adtam el az enyemet, a mozes es a hordozo reszt nagyon szerette a kisfiam, de a sportreszben egyszeruen nem erezte jol magat, allandoan ficergett. Mivel nem merev a hata valoszinuleg nem volt kenyelmes neki. Mondjuk nem is ertem a koncepciot ezzel a merevites nelkuli sportresszel. Ha
2014. márc. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szoval ha ez nem lett volna sosem adom el. Nagyon szerettem, de a kisfiam kenyelme nyilvan az elso. Sok kereskedo, bababoltos rossz velemennyel van rola, pl. kicsi, lebutitott verzio kerult Mo-ra stb. De minden nezopont kerdese, engem most a pierre cardinbabakocsokrol
2014. márc. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Basszus, hulye telefon. Harmadik felvonas: tehat a pierre cardin babakocsikrol mondtak hogy nagyon rosszak, en most vettem egy sportkocsit, egyelore jonak tunik. Visszaterve a titire, ha talalsz nezd meg eloben es ugy donts, de pl. a Chicconak is vannak hasonlo 3in1 kocsijai es ott a sportresz hata is merev, mondjuk arban kicsit tobb, de ha kifogsz egy akciot akkor olcsobban is hozza lehet jutni. Remelem tudtam segiteni, bocs a regenyert. :-)
2014. márc. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!