Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Liliputi vagy Gremese csatos...

Liliputi vagy Gremese csatos hordozót válasszak (SSC)?

Figyelt kérdés

Minden információ érdekelne mindkét hordozóeszközzel kapcsolatban. Előnyök/hátrányok, ki melyiket ajánlaná inkább.

Tudom, hogy a Gremese drágább, de az ilyen dolgokra sosem sajnáltam a pénzt, máshol spórolok.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2014. márc. 29. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel mert most tervezek venni valamit, bár én mei taiban gondolkoztam

A csatos hordozót hány hónapos babával fogod használni?

2014. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

8 hónapos babámnak venném, bútorokba kapaszkodva ülésbe és állásba húzza magát, így szerintem már tehetem csatosba.

Én is meitai-ban gondolkodtam először, de nem szeretek annyira kötözgetni, a rugalmas kendőnkben is ez zavart a leginkább.

2014. márc. 29. 20:08
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Nekem Liliputi csatos van. Már 3 éves elmúlt, de semmi baja. Csak elől hordoztam benne, az első gyereket sokat, a másodikat keveset. Könnyű felvenni, méretre állítani, férjem is nagyon szereti. Ha mentünk valahova, csak ezt vittük magunkkal, pillanatok alatt elaludt benne a fiam. Sajnos a kislányom babakocsis lett, nem bírta a térdem a hordozást:-(

Viszont most a gyapjúfilc bélés és a fejtámasz miatt a Gremesét választanám. Árban nem nagy különbség. Ha tudod, akkor nézd meg őket élőben is.

2014. márc. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dreigang ***** válasza:
Liliputi csatosat használunk fél éve már a negyedik hónaptól, eddig szuper. (Nyáron a nagy melegben érdemesebb a csatosok helyett babakocsizni.) Rajtam csak elöl van a gyerkőc, így jól látom, mi van vele (az utat persze kevésbé). Férfiként, nagy cicik híján közelebb van hozzám a súlypont, deréktámaszával nálam hosszú távon sem megterhelő a kilenc kiló. A hevedert könnyű átállítani, bár praktikus lehetne rá két csat az állításmentesség érdekében. A Liliputi boltja közel van, és ki is tudtam próbálni gyerekestől, a színválasztékot viszont csak mintában láthattam, így cserére volt szükség (fekete helyett inkább a piros lett a nyerő, szerintem előnyösebb is, ha feltűnő a hordozó).
2014. márc. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Időközben találtam egy szimpatikus kölcsönzőt a városban, megpróbálok mindkettőből beszerezni 1-1 darabot próba céljából.

A rugalmasunk Liliputi, meg voltam vele elégedve, de ssc-nél olvastam pár helyen, hogy talán a gremese az egyik legjobb. A tündérputtyonyt is néztem, de valahogy "gyengének" tűnik a hordozó anyaga így kép alapján.


Kedves utolsó, miért jobb, ha feltűnő a hordozó? Mi is mindenképp sötét ssc-ben gondolkodunk, mert ketten használnánk apukával. Barnát vagy feketét szerettem volna, de most elbizonytalanítottál.

2014. márc. 30. 07:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a Gremese jobban bejött, én is kölcsönöztem 4 félét itt nálunk a babahordozós klubban. Ha hátul hordoztam, nagyon nehéz volt a liliputit felvenni és nyomta az oldalamat. A Gremese és a Manduca jött be.


Végül a Manduca mellett döntöttünk.


Ha van rá módod, próbáld ki a Mandut és a Magyarindát is.

2014. márc. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Dreigang ***** válasza:
Ha élénk a színe, messziről észreveszik. A zebránál megállnak az autók, hogy átengedjenek, és a gyalogosok sem mernek általában nekimenni az embernek, szóval így nagyobb a riszpekt. A boltban először a feketére beszéltek rá mondván, hogy operába is milyen jól megy, aztán rájöttem, hogy szinte soha sem fogok operába menni a kicsivel, ráadásul a leányzónak a piros a színe...:-)
2014. márc. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem kedves kérdező, hogy végül melyiket választottad?
2014. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia! Végül a Gremese csatosát választottuk, és nagyon szeretjük.:)
2014. jún. 23. 09:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!
2014. jún. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!