Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti melyiket valasztanatok? Es...

Ti melyiket valasztanatok? Es miert?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



2014. márc. 30. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Én az espirot, mert könnyebb 2kgval is és csatlakoztatható rá az autóshordozó (nekem ez fontos, mert lévén hegyen lakok én bárhová indulok elôször kocsiba szállok így a sok autózás miatt jobb h nem kell mindig átteni a picit mózesbe).

Illetve tetszett az is hogy ezen van szellôzô nyîlás.

2014. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Lupora is csatlakozhato az autosules!
2014. márc. 30. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Espiro. Mert jobb.
2014. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Bocs azt nem láttam.

Akkor is Espirot választanám, könnyebb is és jó minôségnek szokták mondani anyukák, a másik márkát nem ismerem.

2014. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Én a lupot venném , sőt vettem is idén januárba született meg a kisfiam (4,5kg) nagy baba de nagyon szép tágas a mózeskosár, a váza is nagyon jó.. Mi falun lakunk és mindennap sétálunk van olyan út is ahol járda sincs, de igazi terep babakocsi, de mi sokat vagyunk városba vele ott is jól funkcionál. A sport részét most vettem elő, deb az is nagyon jó habülése van 5 pontos biztonsági csatja.. A váza is nagyon jó, én ezt ajánlom!!
2014. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

gyurci

itt sincs

hova mehetett

2014. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!