Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti melyik hintát választanátok...

Ti melyik hintát választanátok és miért azt?

Figyelt kérdés

[link]

vagy [link]

Szerintetek melyiket érdemes megvenni? Van valakinek ilyen hintája(valamelyik a kettő közül)?


2013. máj. 25. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább a tescoban vennék, most akciós a Brightstar hinta. Ugyan ez szinte, mint amit linkeltél, csak másabb a huzat mintája, s az új, nem fakó, nem foltos, garancia is van rá!!!


Ezekre amit nézték még rájön a postaköltség ami kb. 2000.

2013. máj. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, esetleg tudnál képet linkelni az akciós hintáról? És mennyi az ára? Lehet jobban megérné :)
2013. máj. 25. 09:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk mind a 2 féle hinta volt a 2 kicsinél, használtan vettem és nem volt semmi baj vele. A huzat sem volt fakó, vagy koszos. "leélt" darabot nem vettem volna meg. 10 e körül vettem én is, és majdnem ugyanannyiért adtam tovább. Újonnan a tescoban 21900-ért láttam hintát. de annak nem volt ennyi funkciója. A fp 30 körül van újonnan.
2013. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Adamo hinta. Egyértelműen. Mozgást is fejleszt és évekig használhatjátok, rugóval imádja a fiam. Ezeket nem venném meg.
2013. máj. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első jobban tetszik, bár nem tudom az milyen elemmel működik és mennyivel, de arra számíts, hogy ezek eszik az elemet, és nem olcsó a góliátot cserélni. Nekünk a zenélő forgónk volt elemes, de nem sokat használtuk emiatt.

De úgy nézem az elsőn a funkciókat (zene, világítás) lehet külön is használni (a másodikon nem láttam leírva, lehet, hogy azon is), így talán valamivel takarékosabb.

2013. máj. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!