Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Sport babakocsi nem túl mély...

Sport babakocsi nem túl mély ülőfelülettel? Kislányom állandóan le, - és oldalra csúszik. A gerincének nem hiszem, hogy jót tenne. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Kislányom 7 hónapos múlt, szeret nézelődni a babakocsiban, viszont folyamatosan lecsúszik. 26 cm mély az ülőfelülete és széles is, 38 cm. A láb közti öv nagyon messze van.

Bebetto Magelan-t vettem nemrég, mindenben tökéletes, kivéve ezt.

Találtam a Baby Design-ok közt 20 cm mélyet, nem tudom, ez mennyit számítana vagy ez mindenkinél így van és egyszer majd belenő? :)



2014. márc. 31. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez volt, és pont Baby Design Sprint volt nekünk, nem tudom te melyik fajtát nézted.Mindig lecsúszott, nem tudott megülni benne, pedig egyébként szépen ült. Ezért mi vettünk használtan egy Peg Perego Pliko P3-at. Abban nagyon szépen ült, szerette azt a kocsit.
2014. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A baby design minit néztem pl, annak 20 cm. A P3-nak mennyi? Köszi
2014. márc. 31. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom megmondani pontosan, mert már nem használjuk és elcsomagoltuk. De kb. 20 cm lehet az is, mert sokkal kisebbnek tűnt mint a Sprint. De a másik lényeges szerintem, hogy a P3-nak a háttámlája egyenesen áll, nincs megdöntve, maximum csak nagyon kicsit. Szerintem próbáljátok bele a babát a kocsiba, mielőtt megveszitek.
2014. ápr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!