Szerintetek ez mennyire biztonságos, kényelmes egy újszülöttnek? - Quinny zapp xtra

2014. ápr. 2. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem nem igazán versenyezhet egy mózessel.. Abban nyugodtan tud a baba ficeregni, van elég helye. Az is eszembe jutott a videó közben, hogy pl az én lányom elég hosszú baba volt, és viszonylag későn tudtam sportkocsiba tenni, mert sokáig nem ült. Ebben tuti nem fért volna el és nem is lett volna kényelmes neki. Ráadásul ha a baba hason szeret csak aludni, akkor meg alapból nem jó. Szerintem ezt inkább arra találták ki, ha valahová utazik az ember a Quinny zapp xtra nagyon könnyű, kis helyen is elfér, pár órára helyettesítheti a mózest.

Mi rengeteget sétáltunk amikor a lányom pici volt, mert szeretett a friss levegőn aludni, nekem meg jót tett a séta. Ebben ez sem igazán elképzelhető.

2014. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Van egy zapp xtránk, nekem is ezek jutottak az eszembe, amiket írtál. Van egy buzzunk is, amit annyira nem szerettem, mert elég nehéz, sok helyet foglal. Gondolkoztam, hogy vegyek-e a buzzra mózest, vagy próbáljam ki ezt. Valószínűleg mózest veszek, csak fúrja az oldalamat ez a cucc. :)


A lányom 4 hónapig csak kendőben volt hajlandó megmaradni, utálta a kocsit, vékony, nem túl magas gyerek. Aztán a döntött sport részbe be tudtam tenni. Mi is rengeteget vagyunk kint, ráadásul egész napos programokat csinálunk.


Mondjuk megnéznék egy videot, hogy néz ki benne egy újszülött, de nem találtam. :(

2014. ápr. 2. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, szerintem tényleg jobban jársz a mózessel :)

Nekünk Stokke van és ott is van a sportülésbe való betét, elvileg újszülötteknek. 4 hónaposan kipróbáltuk a babámmal, hasonló amúgy az elve, mint a videón bemutatottnak. Nagyon nem szerette, elég kényelmetlennek is tűnt.. Meg engem az is zavart, hogy nincs "perem", ami védené, az övet meg nem igazán szerette.

2014. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na pont ezt mondtam most a férjemnek, hogy nincs perem és nem tudom mennyire zavarná hogy ki lenne oda feszítve. Igazából meggyőztél, meg én is magamat, veszek egy mózest. :) Abban biztonságosabban ki tudom tenni a kertbe is aludni. De azért megnéznék ebben egy újszülöttet. Valahogy nehezen tudom beleképzelni.


Köszönöm szépen!

2014. ápr. 2. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :) Jó babavárást!!!
2014. ápr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!