Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Abc desing 3tec vagy Quinny...

Abc desing 3tec vagy Quinny Buzz 3-at ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ezen a kettőn gondolkozok. Kinek van velük tapasztalata? Budapest utcáin használnám. Melyik lenne jobb szerintetek? Vagy ha esetleg ehhez hasonlót tudok ajánlani azt is szívesen meghallgatom. De elsősorban vélemények, tapasztalatok érdekelnek.
2014. márc. 29. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Quinny buzz szerintem. Barátnőméknek ABC van, nekem quinny. Ég és föld a kettő, főleg hogy egy idősek és az abc már nem tökéletes, nem bírja úgy a strapát.
2014. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk buzz volt,de hamar túl adtam rajta.Pedig ez a kocsi volt az álmom,de a használatban nem jött be.Budapesten élünk mi is,csak a páromnak van jogsija,így ha nincs itthon,én bkv-zni "kényszerülök".A 3-62-es villamosra esélytelen vele felszállni az ajtónál lévő középső kapaszkodó miatt.A sparban pl volt olyan kassza aminél nem fértem ki a széles kerekek miatt.
2014. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem, én is az Abc 3tec mellet döntök, mert annak van kosara legalább... én is a széles hátsókerekek miatt féltem, mert volt olyanom aminek az volt és szabályosan be kellett origamizni a lakásba a babakocsit, mert nem fért be, és nagyon sok boltba nem tudtam vele bemenni... A súly meg már annyira nem érdekel.. a 7kgos babakocsimat se tudom emelgetni, akkor tök mindegy.. :D
2014. márc. 29. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:
ja igen azt nem is írtam a buzz 11kg :(
2014. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ABC 13,6kg nehezebb mint quinny és 3cm keskenyebb csak. Szóval mondhatni hogy ugyan akkora a 2kocsi. Mellesleg én 14hónap alatt még minden hova befértem vele kényelmesen, pedig elég sokat megyünk minden felé.
2014. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!