Babakocsi hármasikreknek?

Figyelt kérdés

Gondolom nem sok hármasikres anyuka van itt, de azért szeretnék véleményt kérni másoktól is akik tapasztaltak babakocsi-témában.


Három babát várunk és gondolkozunk hogy milyen kocsit vegyünk nekik, ami nem őrült drága és azért ki is tudjuk használni, és akár egymagam is tudom őket vinni.


Nincs persze túl nagy választék, de a Peg Perego Triplette végülis tetszik, és arra gondoltunk, hogy csak a vázat vennénk meg 3 db hordozóval (külföldi oldalakról rendelhető csak a váz, olyan 70e Ft körül van), tehát a nagy ülőrészeket nem. Ez egy monstrum, 30 kiló, előnye viszont hogy egymás mögött vannak a babák, és azért a PP elég jó minőség. Ha pedig már kicsit nagyobbak lesznek és kinövik a hordozót, akkor lecserélnénk egy hármas esernyőkocsira.


Azért gondolom így, mert az ismerőseim körében azt látom, hogy hiába vettek multifunkciós kocsit, amint ülni tudott a babájuk, rögtön cserélték egy esernyőkocsira, nem igazán használták ki a sportrészét a nagybabakocsinak. Tudom hogy a hordozó nem a legideálisabb, 1-2 babával mózeses kocsit vennék, de 3 babához nincs ilyen kocsi, legalábbis én nem találtam szóba jöhetőt. Szerencsére van kertünk, szóval a több órás levegőztetést nem a hordiban kellene megoldani.


PP Triplette: [link]

Esernyőkocsi pl.: [link]


Mi a véleményetek?


2014. ápr. 3. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hat a pegperegoval be férsz minden ajtón, az esernyő kocsival tuti nm. Ez nem szempont?
2014. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát igen az esernyő 106 cm széles, egy normál ajtó meg max. 90... Még otthon meg tudom oldani, meg nagy boltok vannak a közelben, nem ilyen kis keskeny közértek, de én is gondoltam rá hogy orvoshoz, gyógyszertárba hogy lehet bejutni... :) Nem egyszerű! Akkor szerinted jobban megérné a PP teljes szett?
2014. ápr. 3. 11:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2014. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor jobb lesz felkészíteni a férjemet, hogy a hordozókkal együtt lesz vagy 400e a babakocsi, ha nem tudunk kifogni egy jó állapotú használtat...
2014. ápr. 3. 11:23
 6/12 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi, néztem ezt is, bár lengyel kocsit alapból nem szerettem volna, de lehet kénytelenek leszünk ilyen irányból kompromisszumot kötni, mert elrendezésre (és árra) talán ez a legjobb megoldás.
2014. ápr. 3. 11:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Olyanok nem gondolkodtal, hog sima iker kocsi plusz egy hordozókendő?
2014. ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát nekem már minden megfordult a fejemben... :) De nem adódhat olyan szituáció, amikor mindenképp be kell tenni mindhárom babát a kocsiba? Mert akkor meg lennék lőve ha erre nem vagyunk felkészülve.
2014. ápr. 3. 11:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Atyaéééég, horror árban vannak ezek a kocsik! - nem lehet valami támogatást kapni, vagy ilyesmi??? akár önkormányzattól... hátha.... én is inkább pp-t választanám. igaz brutál drága, de a legjobb elrendezés, és ki is használnátok szerintem... azért nézegess használt oldalakat, vagy adj fel hirdetéseket, hátha valahol kinőttek már a hármas ikrek belőle?! :) Sok boldogságot Nektek!
2014. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!