Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a Tako és a Cart...

Milyen a Tako és a Cart babakocsi? Szeretnélek megkérni benneteket, ha van valakinek Tako vagy Cart babakocsija, írja le nekem a tapasztalatait illetve a véleményét erről a két fajta babakocsiról!

Figyelt kérdés
Babakocsi vásárlás előtt állunk és ez a két fajta tetszik.
2009. febr. 24. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyiket sem használtam, de nagyon vágyom a Tako-ra....

Második babámat várom, és az elsőt a barátnőmmel együtt szültem, akinek Tako City Voyager kocsija volt...

Hát beleszerettem egy az egyben, ő is imádta. masszív, gyönyörű, mindennel rendelkezik, amivel egy jó kis "terepjáró" kocsinak rendelkeznie kell. ( felfújható, összrugózású kerék, oldalt beépített "lengéscsillapító", hatalmas bevásárlóháló...... )


Szóval, ha nálam a keret megengedi majd nyárára, ilyet veszek a pocaklakónak.... A másik fajtát nem ismerem.


Láttad már ezt az oldalt? Két napja gyönyörködöm benne...


[link]

2009. febr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk ugyan nem tako van hanem adbor baby lux, de nagyon hasonló a kettő, azt hiszem mind a kettő lengyel márka. Nagyon szuper, bele van építve minden (szúnyogháló, esővédő, napfénytető, levehető huzat) egyetlen hátránya ezeknek a nagy kerekű babakocsiknak, hogy iszonyú nehezek (18 kg kb.), és nem minden autóba fér bele! Terepre viszont ideális, főleg a nagy kerekei és a rugózás miatt!
2009. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
AZ ELSŐ VÁLASZOLÓNAK: Köszönöm az oldal címet, még eddig nem láttam, de most megnéztem! Nagyon szuper!
2009. febr. 25. 09:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk van Tako Drifter Sport babakocsink, csak használva nem volt még, most vagyok 34 hetes. Nekem általában a lengyel kocsikról jó a véleményem, nagy bennük a hely, télen is teljesen védett a baba, nagyon jó tolni, a nagy kerék miatt nincsen leküzdhetetlen akadály. A nagyfiam kocsija Roan, amit 3,5 évig (!!!) nyüstöltünk, napi 10 km feletti sétákkal és most is hibátlan, azért vettünk újat, mert nagyon meguntam és a Roan jó lesz a Nagymamához második kocsinak. Az való igaz, hogy olyannak valóak, aki főleg gyalogláshoz használja(mint mi is), mert még összecsukva is hatalmas helyet foglal, teli van vele a csomagtartó és nehéz is. Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy vettünk egy fektethető sport babakocsit és fél éves kor felett lehet használni és azt lehet autóval vinni.

A Tako kocsit a boltban nagyon dícsérték, a Bergonnál strapabíróbbnak ítélték, egyedül a síma Driftert nem ajánlották igazán.

Most a választásnál az volt a szempont, hogy feltétlen lengyel legyen, mert bármelyik jó, igazából a Takoban volt olyan, aminek legjobban tetszett a színe.

Erről a Cart kocsiról még soha nem hallottam.

Ha a legszebb színű Takokat szeretnétek látni, nézzétek meg ezeket: [link]

2009. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!