Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik a legbkv-barátabb...

Melyik a legbkv-barátabb babakocsi? Súly és dönthetőség szempontjából. Neked milyen kocsid van amivel könnyű bkv-zni s a gyerek is szereti? (1 éves a kicsi, még kell neki a dönthető)

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 09:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Egybetolókarosat szeretnék lehetőleg és dupla kerekeset elől hátul... De ha massziv akkor lehet 1-1 kerekes is.
2014. ápr. 8. 09:45
 2/9 A kérdező kommentje:
A nagy lányunknak van egy sport babakocsija,abba beleültettük hétvégén és kicsúszott belőle,hiába volt félig fektetve..
2014. ápr. 8. 09:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Én hordozókendő-párti vagyok, mert rengeteget kell tömegközlekednünk, és ez egyszerűen megoldhatatlan babakocsival. Eleinte még volt babakocsink. Felénk mindig csak azok a régi bőrüléses buszok jönnek a bazi nagy lépcsőikkel, az ajtó közepén korláttal, nehogy felférjen a babakocsis, ráadásul a buszon belül nincs egy hely, ahová letehetném, mindenhol ülések vannak. Ráadásul alacsony és sovány vagyok, alig bírtam megemelni a kocsit. A metróról meg ne is beszéljünk, nem tudtuk használni, mivel a legtöbb helyen nincs lift, ezért sokszor kerülővel kellett mennünk busszal olyan helyre, ami metróval csak pár megálló lett volna. Én ebből nem kértem, a babakocsit pár hónap után eladtam, és vettem egy pár szép színes hordozókendőt, darabját kb. 4000 forintért, azóta azzal járunk. Nekem is 1 éves most a lánykám, most már ő választja ki, hogy milyen színű kendővel menjünk aznap :) Én ezt mindenkinek nagyon ajánlom, aki bosszankodik a tömegközlekedés miatt, mert igaz, hogy nem hangzik túl jól, hogy cipelni kell a gyereket, de tapasztalatból mondom, hogy ezerszer kényelmesebb, mint babakocsival közlekedni, a baba is szereti, és kevésbé balesetveszélyes is, mint a kocsi.
2014. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom,mi is hordozunk.. NEkem mt-m van. De a nyári játszóteres sétákra gondoltam h jobb lenne ha lenne kis babakocsi.Tegnap 4órát utón voltunk.(Kökitől Arany János utca,majd be a Gellért térre és haza a Kökire) a kislegény majdnem hogy végigaludta a napot.Én meg hazaértem hullán,aludni a kartam... erre ő kiröhögött:)
2014. ápr. 8. 11:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Quinny zapp xtra. Abszolút bkv-, utazásbarát.


[link]


Tény, hogy drága, de nekünk megérte, mert mi 7 hónapig kizárólag kendőztünk. De már lehet kapni bele újszülött szűkítőt is. Dönthető, könnyű. De nem tudom, mennyiért keresel.

2014. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Én azt mondom egyik se. Elég dühítő,amikor csúcsforgalomban 3-4 ember helyét foglalja egy kocsi. Én nagyon tisztelem azokat az anyukákat, akik kendőben hordják a babájukat, ha nekem gyerekem lesz, én is így fogok cselekedni.
2014. ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem mindig megoldható, hogy az ember kendőzzön, főleg ha egész napra megy valahova, vagy egy másik gyereket is kell vigyen magával. A babakocsiban tárolni is lehet. Mi is kendőzünk rengeteget, de van, mikor nem megoldható. Még jó, hogy a legtöbb közlekedési eszközön van babakocsinak fenntartott hely, ahol nem is egy babakocsi fér el, kár, hogy ott mindig utasok állnak és úgy kell szólni, hogy engedjék oda a kocsit, hogy másnak ne kelljen kerülgetnie.
2014. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tetszik a quinny de kicsit drága,mi pénztárcánkhoz. Meg most egyhamar nem lesz kcisi szerintem.. Ez tetszene.Miylen kocsi ez? [link]
2014. ápr. 16. 11:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Bertonit én sajnos nem ismerem. Nem tudom meddig fér bele nektek, azért linkelek még egy minőségi, szuper kis kocsit. Csak 6 kilo, jól manőverezhető és baromira le van most értékelve. :) Tényleg nagyon megbízható kocsi.


[link]

2014. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!