Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit a 3 közül?

Melyik babakocsit a 3 közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok, melyik babakocsit ajánlanátok? Véleményt szeretnék! :)


Diverso 3:1-ben, Kunert Silver multifunkciós,vagy Baby Lux?



2014. ápr. 5. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Diverso van. Vagány, jó nagy, széles. A hordozó és a mózes szuper, kényelmes, tágas. A sportrésszel valahogy nem tudok megbarátkozni, bár hogy most már jobban ül a kicsi, már nem olyan gáz. Nagyon sok helyet foglal összecsukva is, használat közben is. Összességében nincs még szívem eladni, mert alapvetően szeretem, de jelenleg egy kisebb helyet foglaló sportkocsit használunk. A ház körüli sétákra marad a diverso.
2014. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kunertet felejtsd el, inkább a másik kettőből válassz.
2014. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már ez is nagy segítség :)
2014. ápr. 5. 22:06
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez tetszik a legjobban

[link]

2014. ápr. 5. 22:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Ugyanez az apródon 63ezer, írd be a google keresőbe és kiadja olcsóbban is. Ez sem egy nagy márka, de még mindig jobb :)
2014. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem marad a Baby Lux Fenix babakocsi :)))
2014. ápr. 6. 15:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Kunert és Baby lux ugyanaz. Nekünk Kunert van, nagyon szeretem. Amiket olvastam főleg ezen az oldalon hibákat, egy sem jött elő, pedig mi használtan vettük. Két éve nyúzásban van, és nem esik szét, nem csuklik össze, könnyű irányítani, sehol nem szakadt el, tágas a fiamnak.
2014. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor én is szeretni fogom :))
2014. ápr. 6. 17:16
 9/11 anonim ***** válasza:
a Kunert is meg a Baby Lux is ugyanaz a nagy dög batár, kezelhetetlen, tömegközlekedni lehetetlen vele, összecsukva se fér be jól az autókba. Sokaktól hallottam, hogy szétesett, kiesett a kerék, szétcsúzott a váz. Nézd meg élőben is mindenképpen, mert képről nekem is tetszett a Kunert, aztán megláttam...
2014. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk pedig Espiro Atlantic van. Ugyenezeket tudja, amiket te írtál, mégis minőségibb, nagyon szeretem. Még sehol nem olvastam, hogy valaki szidta volna.
2014. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!