Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a Raf Pol...

Mi a véleményetek a Raf Pol Fenix babakocsiról? LINK

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm


2013. aug. 19. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk King volt, az nagyon nehéz volt, amikor már háttal ült, alig bírtam tolni :-(. De ez nagyon jól néz ki.
2013. aug. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,épp náluk vettem,leírom mikor tökéletes:betolod a garázsba és ha sétálni mentek előveszed.Jó a rugózása,nagy kerék,masszív kis gép,több gyereket kibír.Macerás szétszedni,2darabban is súlyos,sparban nem fértünk el a két kassza között.Az autós hordozó fapados,mindkét gyerek gyűlölte,bolti bevásárláshoz,hozzátápláláshoz beleültetni jó.Amint kinőtte a gyerek a mózest,vettünk egy könnyü kis ernyőkocsit.Suzukiba nem fér be a csomagtartóba 2darabban sem,a mózes/sportrész 1ülést elfoglal az utastérben.Egyébként a mózest mindkét gyerkőc imádta,terepen kevésbé rázkódik de cipelni,lépcsőzni vele,szállítani macerás.Kertes házba,terepre megfelel.
2013. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk is ilyen volt.. Eladtuk.. De az igazsághoz tartozik hogy 5.en lakunk és kicsi a lift, se szétszedve se összerakva nem fért el, szóval csak segítséggel tudtam sétálni menni. Ha kertes házban lakunk, talán nem így végzi.

Amúgy kocsiban sok helyet foglal és nehéz. A mózes és a hordozó elment éppen, de a sportrész nem volt valami jó szerintem. Kaptunk egy régebbi piere cardin-t kölcsön, hát ez sokkal kényelmesebb volt a babónak azt kell mondjam.

2013. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a Raf Pol kocsik nem jók. nekünk ugyan Twist volt, de 7 hónap után eladtam, vettünk helyette Peg Perego sportkocsit. Ég és föld a különbség.
2013. aug. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 20. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!