Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a babakocs...

Mit gondoltok erről a babakocsiról? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 6. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szép csak én kicsinyeltem a belselyét mert hát lábzsák meg a tobbi dolog télen...?De nagyon tetszik.
2012. jan. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vannak benne olyanok, amik kifejezetten tetszenek, de mint ahogy az első is írta,nekem is kicsinek tűnnek, de lehet a kép miatt!
2012. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fiam 7 hónaposan már nem tudott benne kényelmesen feküdni.
2012. jan. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! A mózes részben? Vagy akkor már a sportrészt használtátok?
2012. jan. 6. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:

A mózes részben, szerettem volna addig azt használni amíg nem tud stabilan ülni, de persze a sportrész is dönthető.

Egyébként én nagyon szerettem ettől függetlenül is, mert könnyen irányítható és szép is, de azóta elköltöztünk egy olyan házba ahol nincs lift és a 2.-ra nem tudtam felhozni egyedül.

2012. jan. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! És abban esetleg tudna valaki segíteni, hogy hol szereztétek be? Egyedül a pelikánbaba oldalán találtam meg, sehol máshol. Hordozótok volt hozzá? Köszönöm!
2012. jan. 7. 10:01
 7/8 anonim ***** válasza:
nekünk hasonló volt, a mózes kb. 3 hónapos korig volt kényelmes. Végigérte majdnem teljesen. Most utólag vennék egy használt nagy batár babakocsit az első fél évre, utána meg egy könnyűt. Szerintem ez 2. kocsinak ideális, mózes nélkül.
2012. jan. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

feketében igen gótikus egy babának :D

az Addams family Mortisajának és kis bajszos bébijének tudnám elképzelni

bocsi, éretlen vagyok a gyerektémához :D

2012. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!