Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Most öszintén, drágán árulom...

Most öszintén, drágán árulom vagy teljesen palira akar venni mindenki?

Figyelt kérdés

Egy piros-fekete pierre cardin 3:1ben-rol van szo..

Tartozik hozza pelus taska,halo,esovedo,napernyo es ajandekba adok hozza egy teli zsakot is.

Hordozo,szukitvel,sportresz labzsakkal,mozes labzsakkal.

Ezt hirdetek 45.oooft-ert.

Mindenki alkudozni akar belole...

En vagyok elszallva az araval(?)

Amugy mi a kiegeszitok nelkul vettuk 5o.oooert hasznaltan..


2014. ápr. 17. 19:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Minden hol mindenk alkudni akar,ez tapasztalat.Ezért én már úgy hírdetek,hogy a kívánt összegnél 5000ft-al többet adok meg,és odaírom,h minimálisan alkuképes.Ez eddig mindig bevált,így megkapom azt a pénzt amit szeretnék érte. :) Egyébként,hogy a kérdesre is válaszoljak,szerintem reális a 45.000ft
2014. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
80korul van ujonnan. Hasznaltan nem lehet tobb a felenel, ez pedig erosen hasznalt lehet, ha mar te is akent vetted.
2014. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nem mondanam,hogy agyon hasznalt...

es ujan ha 8oba kerul..akkor ahoz nincs semmi...

En pedog ennyit.mindenkeppen szeretnek erte kapni..velemenyem szerint nem sok erte a.45ezer ft....

2014. ápr. 17. 19:23
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy a te velemenyed szerint nem sok erte, ha a vasarlok szerint draga. Nincs bababizomanyi a kornyeken? Oda is belehet vinni.
2014. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Minden annyit ér, amennyit adnak érte. Mi pl. újan vettünk 50-ért Esprit vízszintesre dönthető kocsit hordozóval, lábzsákkal, esővédővel. Nem akartam se mózest, se napernyőt, se táskát, tehát hiába kb ennyit költöttem rá, nem jelentett volna pluszt a sok kiegészítő, mert nem kell mindenkinek. Aki használtat vesz, az minnél kevesebből akarja megúszni.

Próbáld több helyen hirdetni, esetleg részenként értékesíteni. De ha 50-ért vetted és eladod 30-ért, akkor is csak 20-ba volt a babakocsid.

2014. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

3o ert nem fogom eladni az biztos.Majd belinkelem,hogy lassatok milyen...persze ha nem sert szabalyzatot...

Van bizomanyi de azert nem viszem be mert 3oat akarnak erte adni,ok pedig kiteszik 5oert...:)

2014. ápr. 17. 19:43
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi 23-ért vettünk egy B-Smart kocsit használtan autósüléssel, ISOfixszel (!!) és minden egyéb lehetséges felszereléssel.

A PC sajnos köztudottan alacsony minőség. Tehát amíg lehet ilyen árban jobb minőséget kapni, nem fogják megvenni ennyiért.

2014. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nem jó a link
2014. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Par erdeklodom van ra...de ok 2 het mulva neznek meg.A bizonytalanra nem szeretnem tartogatni 2hetet...utana meg vagy elviszik vagy nem..
2014. ápr. 17. 20:03
 10/28 A kérdező kommentje:
Amugy pedig nem tartom rossz minosegunek..hszbaltuk szerettuk..
2014. ápr. 17. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!