Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk és lányok! Most őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és lányok! Most őszintén, megcsaltátok már a párotokat, akár csak egy csók erejéig? Mi vitt rá hogy megtedd és megbántad-e, volt-e bűntudatod? Bevallottad neki vagy a titkod maradt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:

meg igen

nem kell azt elmondani titok marad

2013. dec. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
soha
2013. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meghát nem vagyok hűséges tipus,őis tudja.
2013. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Galaxis. ***** válasza:
Az elsőt elmondtam a többit nem :D
2013. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egy fiúmat "csaltam" meg. Persze csak a csók erejéig. Nagyon szerelmes voltam abba a fiúba, akivel "megcsaltam". Nem bántam meg azt amit tettem, mégis lelkiismeret furdalásom volt. Egy buliban voltunk, mindenki részeg volt, ... Mi kimentünk, azt hittem nem látott minket. Pár napra rá szakítottam a fiúmmal. Fél év után mondta el, hogy végig nézte. Kicsik voltunk. 16 évesek. Az egész annyira komolytalan és érzelemmentes volt. Csak kémia volt az, ami elhitette velem, hogy szerelmes vagyok.
2013. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, az első barátomat megcsaltam, háromszor is.. Mindhárom csak csók volt 2 bulin valami idegen srácokkal.

Az első csók akkor történt, mikor épp összejöttünk, úgyhogy az titok maradt:D Aztán néhány hónap után elmentem buliba, ott 2 sráccal csókolóztam (semmi több), és ebből az egyiket bevallottam neki. Rögtön kidobott.

Nem bántam meg és nem volt bűntudatom, inkább dühös voltam rá, bár pontosan megfogalmazn nem tudom, hoyg miért:D De őszintén megmondva nem volt nagy szerelem egyikünk részéről sem

2013. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!