Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok segíteni, hogy...

Tudnátok segíteni, hogy melyik a legjobb travel system babakocsi?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 16:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A quinnyket nagyon tudom ajanlani. Barmelyiket. :) a bugaboot sak kiprobaltuk, de az is nagyon jo.
2014. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Azért irhatnál még feltételt hogy mi lenne a fontos neked....

Nekem ilyen van és angyon szeretem: [link]

Ezt is néztük és ez is tetszett csak a másik design-osabb volt azért az lett.

[link]

2014. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Olyat szeretnék aminek 4 kereke van.Első kerekei bolygósíthatók és az is jó lenne, ha a sport részt meg lehetne fordítani.Még kezdő vagyok, nem nagyon tudom mi fontos egy babakocsin :)
2014. ápr. 23. 17:14
 4/17 anonim ***** válasza:
hogy mi a fontos ugy értettem hogy mondjuk fontos-e hogy mekkora kereke van ha mondjuk rossz utviszonyok közé kell, fontos-e a méret hogy beférjen a liftbe, csomagtartóba stb. Fontos hogy kell-e majd emelgetned, cipelned emeletre, vagy buszra felszállni vele? A forditható sport rész 3:1-ben babakocsiknál szokott inkább lenni, esetleg pár kocsinál még a tolókar forditható, de az manapség már nem olyan gyakori.
2014. ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Oké köszi szépen.:)
2014. ápr. 23. 17:35
 6/17 anonim ***** válasza:
Milyen árkategóriában keresel (gyengébb vagy jobb minőségű)? Használt vagy új?
2014. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jobb minosegut max 200ezerFt-ig,de lehet hasznalt is
2014. ápr. 23. 18:31
 8/17 anonim ***** válasza:
de 3:1-ben szeretnél? Az simán belefér 200e-ig. A sima travel sistem az csak egy hordozó és egy sport rész ami végülis használható csecsemőnek fekvő helyzetben de nem olyan jó mint egy mózes kosár. Föleg ha télen lesz pici akkor a mózes sokkal jobb. A 3:1 kocsi a mózes, hordozó sport rész. Ezekhez általában van lábzsák, pelenkázó táska, esteleg esövédő. Azért 100 körül már jó 3:1-ben babakocsikat lehet kapni újonan.
2014. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A Quinnyik tényleg hihetetlenül jók, sehol nem fogsz egyetlen rossz kritikát sem hallani, olvasni róluk (pl. Buzz vagy Speedi). De tapasztalatom szerint az Abc Design-ok is nagyon jók (pl. Mamba). Az áruk újonnan 130 és 150 között van, használtan a jobb állapotúakat 60-65 től lehet kifogni.
2014. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
3:1ben szeretnek :)Azt hittem a travel system is az.Szerinted melyik markat erdemes valasztani?
2014. ápr. 23. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!