Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mindenki vesz multifunkciós...

Mindenki vesz multifunkciós babakocsi mellé/helyett könnyű, sport babakocsit?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, én nem fogok, ahol mi sétálunk (leginkább erdő) 2 méter után kitörne a kereke egy sport kocsinak. Nagy autónk van simán elfér benne, kis boltba sem járok ahol ne férnék be. Legfeljebb nyaraláshoz lehet veszek ha repülős út lesz de ha kocsival megyünk befér a nagy kocsi is.
2014. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Épp ezen gondolkodok én is. Novemberi babánk lesz, a mózes meg az autósülés miatt multifunkciós kocsiban gondolkodunk, azoknak meg ugye masszívabb a sportrésze is. De pl. tavaszra és nyárra már lehet, hogy jobb lenne egy könnyű sportkocsi, hisz akkor mér bőven lehet nagyokat sétálni, meg a gyerek is bőven fél éves lesz. Viszont akkor a multifunkciós sportrészét nem is használnám ki? meg egyébként is, téli babáknak érdemes kocsit venni egyáltalán? ezen is gondolkodtam, mert úgyse viszi ki az ember az egy-két hónapos babát a decemberi-januári hóba.
2014. ápr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam december elején született, februártól már aludt kint a kocsiban és minden nap sétáltam is vele. vidéken lakunk, szóval megvettük a multis babakocsit, és nem bántam meg! A mózes rész sokáig jó volt, a hordozóz is könnyebb volt csak bepattintani a vázba, mint átültetni, vagy ilyesmi. A miénknek jó tágas a sportrésze, ami azért jó, mert a kisfiam 17 hónaposan 12 kiló és 93 centi. Stabilan még csak kb. egy hónapja jár, szóval a boltig elmenni kismotorral még nem tudnánk..DE: az autómban van egy esernyőkocsi, mióta tud ülni, nem a nagyot visszük magunkkal. azt meghagyjuk az otthoni terepviszonyok közé..
2014. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hónapos babával is sétálnak ám télen....
2014. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem alapfeltétel. Én azért veszek, mert már 11 hónapos a kislányom, szép súlyban is van, és nyáron egyszerűbb egy kis könnyű kocsival szaladgálni (Városban lakunk, de sokat utazunk.). Télre még meghagyom a multifunkciósat, mert jobban lehet téliesíteni.
2014. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mindkét gyerekemnél azt csináltam, hogy vettem egy baromi nagy lengyel babakocsit (ócskák az utak) és még 1 évesek sem voltak, amikor lecseréltem sportkocsira.

Viszont az én lányaim májusi, ill. júniusi születésűek, tehát akkor már nem volt hideg.

2014. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem. Nekünk egy batár, nagy kerekű, régimódi, hintó-felüggesztéses babakocsink van, egy mózeskosár-szerű, és egy ülős "adapterrel". Itt nálunk földutak vannak, úgyhogy más el sem menne, toltam már kukoricatarlón és legelőn is.

Amúgy meg hordozókendő/manduca kombinációval vonulunk, ha elmegyünk itthonról, azaz a babakocsit csak itthoni sétálásra, illetve kinti alvásra használjuk/-tuk.

2014. máj. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!