Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen extra könnyű babakocsit...

Milyen extra könnyű babakocsit tudtok ajánlani ami travel system-es?

Figyelt kérdés
Köszönöm.

2014. máj. 5. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Tény nem egy terep kocsi de városi közlekedéshez nagyon jó. Gondolom nem erdő járásra kell ha extra könnyű kell. Mert a terep babakocsik mind nehezebbek.

2014. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kezecske, de sajnos ez is 10 kg fölött van... :(
2014. máj. 6. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát travel systemet nem fogsz találni 10 kg alatt. A sport kocsik vannak 5-8 kg között.
2014. máj. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm szépen, de mondjuk az espiro vector lite és air 8,5 kg sport résszel együtt, csak használtan is 100 körül van szettben. Persze az ember kifizeti ha nagyon kell, csak gondoltam, talán valaki tud ajánlani más fajtát is. :) De köszi Mindenkinek!
2014. máj. 7. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Espiro használtan 100 körül..? Én egy csomó helyen láttam újonnan 100 alatt...

[link]

[link]

2014. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedvességed, az első valóban jóval 100 alatt van de hordozó nélkül, ehhez pedig Espiro NEO hordozó kell, de igazad van, ha megveszem hozzá úgy ki fog jönni 85-ből.

A második pedig 99.900 forint.

2014. máj. 9. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!