Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Extra könnyű esernyőre csukhat...

Extra könnyű esernyőre csukható babakocsit szeretnénk, de melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Ami fontos: alul legen kosár, vagy kis háló, kényelmes legyen a kicsinek, 5 pontos öv, magas tolókar magasság, esernyőre csukható, és könnyű, de extra könnyű, hogy utazni, és ide oda szaladni, emelgetni lehessen!

Hamarosan egy éves 11 kg-s kislánynak kell.


Max 15-20 ezer körül!! De inkább olcsóbb. :P :D



#extra #csukható #könnyű esernyőre
2013. ápr. 20. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

én ezzel szemezgetek napok óta

2013. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én nehéznek találom, de amúgy jó. :)

Szeretném, ha max 6 kg lenne. :)

2013. ápr. 20. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
A McLarenek nagyon jók, de azt gondolom, drágábbak lehetnek. Talán használtan.
2013. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Quinny Zapp


Mammas&Papas


Koochi

2013. ápr. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk Peg Perego Pliko Mini van, imádjuk! Gond nélkül felszállok vele buszra, villamosra, bárhová, pedig csak 42 kg vagyok. És mindamellett jól is néz ki! Igaz drágább, mint amit írtál, de használtan lehet, kapsz ennyiért is, érdemes megnézni!
2013. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Pierre Cardin PS568 babakocsink van körülbelül egy hónapja vettük és szerintem nagyon jó.Lehet 4 féle színben lehet kapni, mi is utazgatás miatt választottuk és ami még nagyon jó, hogy 3 fokozatban dönthető a háttámlája. Az ára 18 ezer volt.
2013. ápr. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Végül milyen babakocsit vettél?
2014. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!