Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen HORDOZÓKENDŐ 2,5 évesnek?

Milyen HORDOZÓKENDŐ 2,5 évesnek?

Figyelt kérdés
Van kistesó is és néha még a nagy is szeretné ha felvennénk, ill. messze lakunk a játszótértől. Az Amazonas rugalmas kendőt ajánlanátok ekkora gyereknek?

2014. márc. 21. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Nandu hordozókendőm van, az újszülött kortól használható, és a 2,5 évesemet is bele tudnám tenni (2 évesen egyszer belekéredzkedett kis időre). Igazából más kendőfajtát nem ismerek, de ez biztos jó lenne mindkettőnek.
2014. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Rugalmasba én már nem tennék ekkora gyereket, csak szövöttbe.

Bár leginkább SSC-ben vinném a hátamon, de nem ez volt a kérdés :)

2014. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

mindenféleképpen szövött. a rugalmas max. 9 kg-ig jó (kivéve a zsömbi).

de egyébként énis az SSC-re szavaznék

2014. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nagy gyerekhez Amazonas rugalmasat semmiképpen se. Még a zsömbi (JPMBB) sem kényelmes, pedig a rugalmasok közül az használható a legtovább.


Ha mindenképpen kendőt akarsz, akkor erős, viszonylag vastagabb szövött kendőt ajánlok - pl. a Lana kendők ilyenek. Jók még a kevert szálas kendők is, pl. a Natibaby-nek vannak pamut-len kevertszálas kendői.

De ilyen nagy gyerekhez és a sima magyar Nandu-t is szeretem (kicsi gyereknél nem volt a kedvencem, amolyan tartalék-kendő volt csak, de időnként abba raktam a nagy tesót, és mindig meglepődtem, hogy egyáltalán nem is rossz):

2014. márc. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Van Nandu kendőnk, még anno sikerült egy XL-est venni (asszem így van méretezve) és annyira nyűg megkötni utcán, hogy nem is próbáltam már régóta használni. Gondoltam egy valami sima gyűrűs, kötögetés nélküli kendőbe könnyebb lenne mindkettőnknek belebújni és a csipőmön vinni.

Ilyesmik:

[link]

[link]

2014. márc. 21. 21:03
 6/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Én az előre megkötött kendőt tanultam meg felvenni, így kb. 15 másodperc felvenni.
2014. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
1-6-os, nagyon köszi, ezt kipróbálom!
2014. márc. 21. 21:11
 8/12 anonim ***** válasza:

Én használt Nandut vettem, mert az már be van törve :)

Ha kimosod párszor, akkor könnyebb megkötni utána!

2014. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A két általad belinkelt hordozót nem ajánlom. Az első nem kényelmes nagy gyerekre. A második pedig nem húzható meg sávonként.


A karikás kendő amúgy jó ötlet, csak ne ezt a kettőt. Natibaby pamut-lenesekből is vannak karikások. De a Nandu is jó karikásnak (csak ne az eredeti Nandu karikásat, mert abban a "karika" valójában szögletes, és kínszenvedés beállítani - de sokan varrnak Nandu kendőből rendes karikást).


Mamami piacteret ajánlom. Mennyit szánsz rá? Segítsek keresni?

2014. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es, nagyon köszönöm! Ha írsz még ötletet, azt is! Nem szánnék rá sokat, pár ezer ft-ot.
2014. márc. 25. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!