Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a Bebetto...

Mi a véleményetek a Bebetto Magellan sportkocsról?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek megnézni.
2014. máj. 15. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2 hete vettem egy ilyet.Nagyon meg vagyok vele elégedve. Könnyű a kocsi, könnyű tolni, rázósabb terepen is jól gurul.A kupolája majdnem teljesen lehajtható, így akárhogy fordulok vele nem süt a gyerek szemébe a nap.Tud benne aludni is, kényelmes nek. Egyetlen hátránya,hogy nem esernyőre csukható, így viszonylag sok helyet foglal a csomagtartóban, de én amúgy sem vettem volna olyat, úgyhogy nekem ez sem hátrány.

2014. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
7,5 hónapos kislánynak szerimted nem lesz túl nagy? Köszönöm a kielégítő válaszod!!:-)
2014. máj. 15. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az én lányom 9 hónapos. Szerintem ha tud már stabilan ülni, tudja magát tartani, akkor mehet neki. Jól be lehet állítani az öveit is. Amúgy olyan pici babákat szoktam sportkocsiban látni, csak nyeklenek szegények jobbra-balra. Szóval ha tud már biztosan ülni vagy hamarosan fog akkor szerintem jó lesz neki. De azért nézd meg személyesen is. Én látatlanban rendeltem webáruházból, csak a YouTube-on találtam egy videót, utána kerestem rá a neten, de csak egy webáruházat találtam ahol árilták.
2014. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia!videó alapján nagyon tetszetős darab,nekem is megfelelő lenne az én kicsi lányom 9 hónapos :-) nekem a jelenlegi kocsinknál (Jackmar Vajper )a biztonsági öv ami probléma nagyon széles a váll részénél mindig kihúzza a kezét+ a lába közt is olyan messze van az öv ,hát ez nagyon hasonlít a magelanra így képek alapján,majd írd le élőben milyen én sajnos nem tudom megnézni nagyon messze lakunk,de kíváncsi vagyok!
2014. máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Végül ilyet vettünk a Brendonba!

Nagyon szupi :)!


[link]

2014. máj. 16. 14:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez is nagyon jól néz ki. Használjátok egészséggel. Első voltam.
2014. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Be tudnád linkelni a brendon honlapjáról, hogy milyet vettetek? mert ezen a linken semmit nem ad ki nekem :(
2014. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!